Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Lehet valami bajom abból, ha...

Lehet valami bajom abból, ha "rosszul" szedtem fel a kutya gumit?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy sétáltatás közben, a kutyus elvégezte a dolgát, és ekkor egy úr szembe jött, és megkért, hogy szedjem fel azt. Így is tettem, de a kb.6 darabkából 4-et sikerült felszedni. Kislánnyal volt, valószínűleg ezért szedette fel velem. Válaszokat előre is köszi! (12/F)

2016. szept. 2. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell rádszólni, hogy megtedd?! Nyilván te is a házatok körül sétáltatsz, mire jó legközelebb a saját kutyád szarába belelépni?
2016. szept. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
10%
Szőrös lesz a tenyered.....
2016. szept. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Eleve nem beszólásra kellene felszedni a kutyaszart. Kutyaséta eleve nylon zacsikkal felszerelkezve történik. Legalább is a normális kutyatartóknál. Bünti csak akkor jár, ha pont egy közteres szeme előtt hagyod a végterméket.

Bár először a legtöbbje csak figyelmeztet.

Egyébként bajod nem lesz ebből az esetből.

2016. szept. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Emberek! Írta a kérdező valahol, hogy nem szedte volna fel?
2016. szept. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Emberek! Írta a kérdező valahol, hogy nem szedte volna fel?"

Szerinted mégis milyen gyakran szedi fel az, aki ilyet kérdez? De komolyan.

2016. szept. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint zacskó nélkül szedted fel?

Felelős kutyatartó számára alap, hogy mindig felszedi a kutyagumit, zacskóval kell menni sétáltatni. Ne csak azért szedd fel, mert más mondja.

2016. szept. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!