Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik kisállatot...

Szerintetek melyik kisállatot válasszam?

Figyelt kérdés
Két állatfaj között vacilálok, de csak az egyik kisállatra van most pénzem, mivel egyik sem olcsó faj. Mind a kettő tetszik. Van nagy 150x80x70-es terráriumom, lámpával meg mindennel, ebbe vennék valamilyen állatot. A görög teknős és a törpesün között gondolkodok jelenleg. Melyiknek drágább a tartása? Melyik a könnyebben tartható? Köszönöm előre is, annak aki ír.

2016. szept. 11. 17:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem a görögteknőst válaszd.Nekem az van, és egyáltalán nincs vele sok gond.Csak etetni kell naponta kétszer, itatni, és hetente kitakarítani.Régebben a miénk is terráriumban volt, de aztán kitettük egy hatalmas kertbe.Naponta kétszer kap enni, meg néha megmossuk a kiskútban, és ennyi vele a foglalkozás.Mókás állatok, van a kertben egy fosóka fa, annak az erjedt gyümölcsét mindig megeszi, és berúg tőle☺☺☺

2016. szept. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
45%
sajnálom, hogy az előbb ilyen választ kaptál, nem tudom miért. De szerintem a törpesün jobb szerintem a teknős tisztántartása kicsit igényesebb, és gyakrabban is kell csinálni, a sünikét pedig felügyelettel el is tudod engedni egy picit a lakásban ide oda rohangálnak (de azért vigyázni kell ne adj enki nagy teret). Mindenképpen őt ajánlom :D
2016. szept. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
(Előző vagyok) és még annyit hozzátennék hogy a teknősre alig kell költeni.Csak salátát kell neki venni, meg cserélni a terráriumában a homokot.Ennyi.Ja és ha teknősügyben bármi kérdésed van, akkor priviben írj és szívesen segítek
2016. szept. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
#3 a teknőst is el lehet engedni a lakásba felügyelet nélkül.És a süni tartása sokkal macetásabb, és tudomásom szerint az etetése is jóval költségesebb mint a teknősé.Kukacot meg ilyeneket eszik a sün.
2016. szept. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat, aki pedig ok nélkül anyázik, annak üzenem, hogy csináld meg inkább a házi feladatodat, tanuljál, nehogy megbukj a suliban, ha meg felnőtt az illető, akkor pedig kérjen uram vagy hölgyem a kezelőorvosától egy beutalót a legközelebbi pszichiátriai osztályra, mert minden bizonnyal komoly gondok lehetnek.
2016. szept. 11. 18:10
 6/10 anonim ***** válasza:
Hogy döntöttél?
2016. szept. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Élettársam a görög teknőst szeretné, valószínűleg az lesz.
2016. szept. 11. 18:30
 8/10 anonim ***** válasza:
Jó választás.Akkor sok sikert!
2016. szept. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
58%
Igazából mindkettő nagyon édes de én a helyedben a törpesünt választanám!!
2016. szept. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Görög teknős tartásával kapcsolatban nagyon sok tévedés van! Sajnos sokszor állatkereskedésben is rosszat ajánlanak. Csak gazokat (pitypang, útifüvek, stb.) lehet adni a görög teknősöknek, mert csak ezekben van elég kalcium a páncéljuk fejlődéséhez. Aljzatnak csak a kerti föld felel meg, a homoktól, tőzegtől izületi problémái lesznek.
2017. okt. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!