Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen különleges háziállatok...

Milyen különleges háziállatok vannak?

Figyelt kérdés

Van aki teknőst tart ( ebben mondjuk nincs semmi különleges, már ha nem egy tengeri teknősről vagy hasonlóról van szó ), van aki kaméleont vagy pókot ( pl: madárpók, ez már egy fokkal különlegesebb ), van aki kígyót ( ez viszont engedélyekhez van kötve ), de hallottam már olyanokról is, akik hangya kolóniákat tartanak otthon ( talán ez a legfurcsább ).

Ti mikről hallottatok?


Fontos: Magyarországról van szó, tehát senki ne jöjjön medvékkel, oroszlánokkal, elefántokkal, stb-vel.


2016. szept. 15. 19:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szakállas agáma
2016. szept. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Porcica.
2016. szept. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem vadászgörényem volt, és voltak csuklyás patkányaim is. Meg volt egy időben botsáskáim.

23/L

2016. szept. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Cukormóki
2016. szept. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak nyulaim meg hörcsögeim vannak, de egy ismerősöm rókát tart (engedéllyel) illetve egy másik itteni bácsi kedvence egy liba. Nem szokványos baromfi, igazi házikedvenc és pórázon sétáltatja... A kígyó nem feltétlen van engedélyekhez kötve, elég sok ismerősöm tart otthon.
2016. szept. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
100%
Lepkék/hernyók, alkalmanként más rovarok. Nem kifejezetten különleges, de nem szokványos házikedvencek, legalábbis a visszajelzések alapján.
2016. szept. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősöm: kaméleon

Én: Höri forever!

2016. szept. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

" van aki kígyót ( ez viszont engedélyekhez van kötve )"

Messze nem mind.


Nekem tűzhasú gőtém volt, 13 évig élt. Most törpe gömbhalam van, az se mindennapi jószág, bár világszerte egyre népszerűbb. Majd egyszer, ha nagyon sok szabadidőm és pénzem lesz, nyílméregbékát szeretnék tartani (nem engedélyköteles, fogságban nem is mérgező, viszont élőkaját kell neki tenyészteni).

Egyszer az állatorvosnál találkoztunk egy nővel, akinek sarkantyús teknőse volt. Azt mondja, az örökli a házat, aki elvállalja a teknőc gondozását.


Amúgy meg annyira szubjektív, hogy mi a különleges. Számomra egy csomó ronda, szürke/barna hal tartása különleges: a vad bettáké, csokoládégurámiké azért, mert 'aszott lágy víz és élőeleség kell nekik, az óriás gurámié azért, mert nagyobb akvárium kell neki, mint a szobám stb.

2016. szept. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
alpaka
2019. aug. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
szakállas agáma van kettő. Imádom őket.
2019. aug. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!