Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Áldoztok pénzt idegen állatok...

Áldoztok pénzt idegen állatok meggyógyítására?

Figyelt kérdés

Tegnap a kutyánk éjszaka elkapott egy buta cicát a kertben. A kutya sajnos olyan kárt tett benne, hogy 10 perc alatt meghalt.

Az állatkórházat rögtön felhívtuk, hogy beviszünk egy cicát, hátha lehet vele kezdeni valamit, ha meg esetleg nem, akkor legalább altassák el.

A dokinő megkérdezte illetve tudatta, hogy a költségeket nekünk kell állni, mégha nem is a mi állatunk.

Természetesen tudtuk, hiszen nem egyszer vittünk már be elütött kutyust, cicust, amit a saját pénzünkön gyógyíttattunk kisebb-nagyobb sikerrel.


Ez olyan nagy dolog? Én azt hittem, hogy ez természetes.


2010. ápr. 23. 22:30
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kevés ember tenne meg hasonlót (a legtöbbeknek csak a szája jár, de ha tényleg ilyen helyzetbe kerülnének akkor nem vennék a fáradtságot, hogy elvigyék az állatot dokibácsihoz)


Szóval nagyon rendesek vagytok.

2010. ápr. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon szép dolog! Természetesen én is ezt tettem volna a helyedben, annak az állatnak ugyanúgy joga van élni, mint a többinek vagy egy embernek. Meg, ha ilyen helyzet adódik nálam a pénz az utolsó amire gondolok.
2010. ápr. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
75%
Mi is "szoktunk" ilyet csinálni. A legdurvább az volt, mikor egy elütött kutyához kihívtuk volna az állatorvost, fizettük volna, de nem volt hajlandó kijönni. Közölte, hogy hívjuk a sintért, majd ő "elintézi".
2010. ápr. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó ,hogy vannak ilyen emberek,én is ilyen vagyok.Én is vittem már be macskát és szépen meggyógyult de sajnos nem tartahhattam meg.
2010. ápr. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
-a
2010. ápr. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
9%
pontozzatok le, de én biztos hogy nem vinném be:(
2010. ápr. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Mivel én még csak 16 éves vagyok így nincs saját keresetem. Annyit tudok megtenni, hogy amikor látok egy kóbor kutyát befogom, enni és inni adok neki. Megpróbálok gazdát keresni neki még aznap vagy felhívom a menhelyt, hogy találtam kutyust. (Volt már olyan kóbor kutya aki nálunk is aludt) Kisebb nagyobb összegeket tudok rájuk áldozni csak (sajnos) azt is a félre tett pénzemből. Volt már, hogy vittem el kutyust állatorvoshoz mert nagyon rosszul nézett ki de a végén még gazdit is találtam neki :) De ha lesz saját keresetem akkor biztos, hogy még többet fogok rájuk áldozni!

16/l

2010. ápr. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
utsó, miért?
2010. ápr. 23. 22:45
 9/30 A kérdező kommentje:

illetve utolsó előtti :miért


Az utolsónak, meg amit te csinálsz az a magad szintjén nagyon szép dolog.

2010. ápr. 23. 22:48
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Hogy miért fogok még többet rájuk áldozni? Mert nagyon szeretem az állatokat. Főként a kutyákat. Nagyon nem szeretem azt látni, hogy egy állatot kidobnak vagy ha felelőtlenül tartják. Minden kutyust befogok akit csak tudok. Szeretnék segíteni nekik. Nyáron megyek a menhelyre önkéntesnek is :) Jelenleg is van két kutyám, de csak az egyik van velem (a másik kertben van kint én panelban lakok) illetve folyamatosan vannak mentett kutyák nálam :) A szüleim igaz nem nagyon örülnek neki de ez van :D (Amúgy még van egy arany és egy törpe hörcsögöm és egy törpenyulam).
2010. ápr. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!