Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen projekt munkát csinálja...

Milyen projekt munkát csináljak az állatok világnapjára?

Figyelt kérdés

Valami kreatív ötlet kéne, de semmi sem jut eszembe, ami valóban jó és ötletes! :)

Nagyon hálás lennék, ha segítenétek! :)



2016. szept. 26. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a feladat pontosan? Kifejtenéd bővebben?
2016. szept. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bármi ami az állatokkal/állatok világnapjával kapcsolatos. Konkrét utasítás nincs. Bármi, ami ezzel kapcsolatos, kreatív ötlet. De nekem semmi nem jut eszembe és hátha ti tudtok nekem segíteni. :)
2016. szept. 26. 16:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Ősz van,esetleg csinálj gesztenye állatokat. Ehhez készíthetsz egy A3-as rajzlapra rajzokat,kiegészítő szöveget,hogy pl. az állatok hány százaléka emlős stb. Vagy ha van állatod,csinálj róla képeket és írj róla jellemzést. Ha ügyes vagy,csinálhatsz papírmasé állatkákat is. Ezeknek csak a képzeleted szab határt! :) Sok sikert!
2016. szept. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk van egy ékszer teknősöm. :) Köszönöm a tanácsod! Elgondolkozom rajta. :)
2016. szept. 26. 18:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Jaaa azt hiszem akkor már értem :D

Én a menhelyi kutyákkal kapcsolatban csinálnék valamit.

Pl. elmész a menhelyre ami hozzátok a legközelebb van, csinálsz jó sok fényképet.

A bemutatódban bemutatod a menhelyet, mutogatsz a kutyákról meg a menhelyről is képeket meg néhány szóval bemutatod kutyákat akik a képeken vannak és a végén beszélsz a felelős állattartásról, többek között, hogy hogyan lehetne azt megelőzni, hogy ennyire tele legyen a menhely (pl. ivartalanítást hangsúlyozni). És arról is beszélhetsz, hogy mi a menhely és a gyepmesteri telep között a különbség.

2016. szept. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem rossz gondolat, de az a baj, hogy nincsen a közelben menhely. :(
2016. szept. 26. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!