Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan veletek, hogy...

Volt már olyan veletek, hogy túl jól utánaztátok egy állat hangját, aki erre furcsán reagált? Csúnyán nézett, visszabeszélt, ilyenek? Valami rondát mondhattam?

Figyelt kérdés
2016. szept. 30. 17:26
 1/5 anonim válasza:
én egyszer a a matertanárom hangját utánoztam akinek olyan a hangja mikor az ördög a lábkörmét flexeli... nem tetszett neki az kel mondanom ,még fel is visítót
2016. okt. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én szoktam beszélgetni a macskámmal. Tök jól elvagyunk.
2016. okt. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyes, gondolom nagyon szereted a matekórát. Kettes, én is így vagyok ezzel :)
2016. okt. 3. 06:50
 4/5 raudaeirikr ***** válasza:
Egyszer egy haverommal gombaszedés közben egy birkanyáj mellett elhaladva hülyeségböl elkezdtünk bégetni, olyan jól sikerült hogy az egész nyáj megindult utánunk és hosszasan követtek, attól féltünk még a mezőről is lejönnek.
2016. okt. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A birkásról eszembe jutott a vicc:

Megáll a sofőr az út mellett a birkának, és ezt mondja:

- Beszállsz bari?

- Beeeeeee

:D


Amúgy, a pulyka hangját tudom utánozni, az általában bekékül tőle, a macska hangját is tudom, vagy nyávog, vagy ha a kölyöknek az anyja hangját utánozom, odajön.

Galambbal is "beszélgettem" már így, de azt nem igazán érdekelte. :D

2016. okt. 22. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!