Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Csiga téma! Trollok kíméljenek...

Csiga téma! Trollok kíméljenek, ha nem viccesek, ha de akkor nyomasd! {kérdőjelek:? }

Figyelt kérdés
Afrikai nagycsigáim vannak (Africus Nyálonmászikusz), darabolt fenyő kérget nyomattam alájuk, de inkább az üvegen csüngnek 2 napja, eddig meg a saját terméküket is túrták élvezettel.. A fenyő enyvességére gondoltam, amit utálhatnak. Valami tapasztalat?

2016. okt. 6. 18:54
 1/2 hollófernyiges ***** válasza:
A csigának föld kell (vagy finom homok vagy tőzeg) amibe be tudja ásni magát nappalra és nem sérti fel rajta a lábát. A darabolt kéreg egyrészt felsérti, másrészt a gyanta vegyszerszag teljesen idegen neki. Legalább 5 centi vastag közönséges föld (virágföld még jobb mert lazább) már teljesen jó nekik.
2016. okt. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszod! speckó csigáim vannak, a tört üveg sem sérti a haslábukat :D (ld. pengén táncoló biga, meg ilyenek), én a fenyő gyantásságára gyanakodtam, amit nem csíphetnek, laktak már az említett matériákon-ban. az aprótőzeget totál nem csípték, tapasztalat, hogy amin nem tudnak elcsúszni az kényelmetlen nekik. homokot ebből kifolyólag meg sem próbáltam. Valami TAPASZTALAT??
2016. okt. 7. 01:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!