Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért nem hat a nyest ellen?

Miért nem hat a nyest ellen?

Figyelt kérdés
Nemtudjuk elűzni a nyestet a padlásról sehogysem már hetek óta.rongálja a tetőt,félnek a gyerekek a házban a zörgéstől amit művelnek és sorolhatnám.Fagyálloban áztatott gyümölcsöket (alma,aszalt gyümölcsök meggybefött)evett és 1 hétig áztatott csirkeszarnyat is evett az este és még most is rohangál.a csapdankat elkerüli,vagy kicseni a csalit belöle.befoghatatlan.mit tegyek még ellene?
2016. okt. 24. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Élve befogócsapdát tegyél fel aztán erdőbe engedd ki , vagy kisrádiót tegyél ki aksiról működtetve pár napig .
2016. okt. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A csapdat elkerüli vagy kijatsza,igaz lent van az udvaron.probalkoztunk már kutyaszőrrel,kutya kakival,radioval is,vegso megoldasnak szantuk a fagyallos gyümiket es hust,de ez sem.lehet h nem csak 1 volt vagy van?de teteet sem talaltunk a padlason.hihetetlen.
2016. okt. 24. 22:21
 3/8 A kérdező kommentje:
A legnagyobb baj hogy gipszkartonos a mennyezetünk és a padlasfeljarat a kamrabol nyilik.félek h esetleg letud jönni ha átrágja a gipszkartont.vagy esetleg feltudja piszkalni a feljaratot.
2016. okt. 24. 22:26
 4/8 anonim ***** válasza:
3%
Ne haragudj már, de fagyállóban áztatott kaja?! Milyen egy szar ember vagy te?! Rongálja a tetőt?! Nem rágcsáló, te nyomorult! A kutya meg nem természetes ellensége, így a kutyaszartól csak fintorogni fog, nem kiköltözni, de megérdemelted, hogy fogdosod! A gyerek szerintem szokja meg, mert a panelban se félne, ha járkálna a felső szomszéd! Ja, és felhívnám a figyelmet arra, hogy a nyest egy végtelenül intelligens állat, ami a kérdésed alapján rólad nem mondható el, szóval én nem sok esélyt látok rá, hogy valaha elkapd!... Amúgy nem kívánok semmi rosszat, de nagyot kacagnék, ha a fagyállós gyümit a kölkeid találnák meg! Ugyanis a világnak semmi szüksége még pár olyan retardáltra, amilyen te vagy! Majd írd meg, ha viszi őket a mentő, hogy tudjak pezsgőt bontani és igyak a nyest egészségére!
2016. nov. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
85%

na most fagyállót én is nyomtam neki a tojásokba, meg mérget is. remélem hat. jó étvágyat neki

dögöljön meg a szemét.

2018. máj. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 talaldki talaldki ***** válasza:
100%

A fagyállós ötlet nagyon bevált, injekciós tűvel tojásba nyomva egy hét alatt megoldotta a problémát.

Kinyúvadt a dög, a kölkei pedig éhendöglöttek, úgyhogy hajrá!

2020. ápr. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Azt ugye tudjátok ,hogy a nyest védett állat és a megölésükért majd ki kell fizetnetek pár rugót. Meg könyörgöm ez egy érző lény pont úgy érez mint egy kutya legyen már egy kis érzelmi intelligenciátok, ez főleg az utolsónak szólt aki tudta ,hogy vannak kölykei még se tett semmit legalább kiméletesen végeztél volna velük is ,hogy ne szenvedjenek.
2021. máj. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Judge catherine válasza:

Sziasztok! Segítsetek nyest ügyben. Nem tudom elüzni a padlásról.próbálkoztam rádióval,fénnyel,kuryaször vs széklet és ami eszembe jutott de egyik sem jött be.olvastam itt a tojásba fecskendezett fagyállót de az nem jött le nekem hogy a főtt tojásba vagy a nyersbe. Megkezdte tetőcserepet, rágcsál,stb stb

Adjatok valami tippet!!! Köszönöm..

2022. jan. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!