Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan enyhítsem az állatok...

Hogyan enyhítsem az állatok okozta fájdalmat?

Figyelt kérdés
Múlt hónapban elpusztult a törpehörcsögöm akit nagyon szeretem a mindenem volt nagyon megviselt az elvesztése még nem hevertem ki az ő elvesztését se sajnos ma pedig elpusztult a családunk egyik kutya 13 éves volt hirtelen ment el mivel nem látszott betegnek de valószínűleg valami betegség vitte el.Mindketten szép kort megértek tudom,hogy sajnos ez ezzel jár.Hogyan élhetném meg ezt a nehéz időszakot könnyebben?
2016. okt. 28. 20:09
 1/1 anonim ***** válasza:
sajnálom ! a lényeg hogy gyászold meg nyugodtan őket.Rossz lesz egy ideig de hidd az idő tényleg gyógyít.Én vettem magamnak egy gyűrűt amikor meghalt a kiskutyám.Ezzel emlékeztetem magam hogy mindig tovább fog élni a szívemben és sose feledem el.
2016. nov. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!