Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Lehet ez ágyi poloska?! :-S

Lehet ez ágyi poloska?! :-S

Figyelt kérdés
Tegnap este miután lekapcsoltam a lámpát, éreztem a combomon, hogy valami mászik rajtam... Azt hittem , hogy hangya , ezért lesöpörtem. Ezután (szinte rögtön) iszonyatosan büdös valmit éreztem ( olyan szaga volt mint amilyet a " másik" poloska szokott kiadni.) Felkapcsoltam a lámpát és látok egy kicsi fekete bogarat. Azért kezdtem ágyi poloskára gyanakodni mert csípések vannak a combomon ( de csak ott , Sehol máshol . Amúgy nem viszket meg semmi. ) Körülnéztem az ágyamon, nem látok se kakit,se levedlett bőrt... De ugye a poloska, a rejtőzködés mestere.... Bocsi hogy ilyen zavarosan írtam de nagyon kétségbe vagyok esve.... :/

2016. okt. 30. 10:05
 1/2 A kérdező kommentje:
Lemaradt: Tudom hogy az ágyi polska barnás színű, és nem fekete,de mi van akkor ha annyit szívott belőlem, hogy "befeketedett?"
2016. okt. 30. 10:10
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem az...az ágyi poloska nem büdös, és a csípése szörnyen viszket. Sajnos, tapasztalat.
2016. okt. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!