Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Jogi kérdés merült fel bennem...

Jogi kérdés merült fel bennem az állattartásról (! )?

Figyelt kérdés

A 41/2010.(2.26) Kormányrendelet azt írja,hogy vörösfülű ékszerteknőst(vannak még,csak őt emeltem ki) tilos tartani,szaporítani,forgalomba hozni. Mégis tartják,szaporítják és lehet is kapni állatboltokban...

Akkor ennyierővel szkunkot is lehetne tartani nem? (Ő is ottvan a kormány rendeletben lévő állatok között.)

Vagy ez most hogy van?



2016. nov. 5. 12:54
 1/2 DR.Strange válasza:
feketén apukám, feketén lehet. Próbáld meg
2016. nov. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nos, én pont ebben a kérdésben végeztem kutatást a saját nyérceim kapcsán! A válasz - a megyei főállatorvos válasza - az volt, hogy az állatorvos nem fog feljelenteni, kezeli a jószágodat, bármi is az, ha át tudod csempészni a határon! Hahaha! De volt olyan ismerősöm, akit nem is egyszer jelentettek föl a szomszédai a kígyói és az egzotikus teknősei miatt, az állatokat elkobozták és őt meg több, mint 200 ropira bírságolták! Szóval jóakarók mindig lehetnek! Nekem vannak nyérces ismerőseim otthon is és más országokban is, ahol tiltólistások.... mind rejtegetik a nyérceiket, pont a feljelentgetés miatt... (Szerencsére nekem nem kell rejtőzködni, Dániában legál! :D )
2016. nov. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!