Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ha választanotok kéne melyiket...

Ha választanotok kéne melyiket választanátok? Kutya vagy macska?

Figyelt kérdés

2016. nov. 13. 16:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én biztos a macskát választanám, de a kutyákat is imádom ettől függetlenül.:)
2016. nov. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mivel már macskám volt, bár nem annyira jött be elég irányíthatatlan volt attól még bírom őket csak nem panelban... Szóval én a kutya tartást próbálnám ki.
2016. nov. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egyertelmuen kutya. De a mmacskakat is szeretem
2016. nov. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
Én a macskát, nincs vele annyi gond, mint a kutyával, nem kell naponta 3-4szer levinni sétálni, hóban, fagyban, nem kell állandóan törölgetni a mancsait...
2016. nov. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Macska ♡
2016. nov. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Héra Dániel válasza:
66%
Én biztos hogy a macskát választanám, mert azzal kevesebb gond jár mint egy kutyával pl. nem kell sétáltatni, kevesebbet eszik, és illatosabb mint egy kutya. De ettől függetlenül a kutyákat is szeretem. (:
2016. nov. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kutyát választanék. Szerintem a macsekok igénylik sokszor a távollétet az embertől, tehát nem érezném fernek, h lakásban tartok egyet. De a kutya meg szeret ember mellett lenni.
2016. nov. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
kutya, mert lehet vele túrázni, sportolni, könnyebben tanítható és jobban meg tudod védeni(pl ha kinti-benti cicád van, nem állítja meg a kerítés és elcsaphatja egy kocsi, ha valamitől megijed nem hozzád fog futni, hanem a vakvilágba.)
2016. nov. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem két macskám van kertes házban. Mindkettő talált cica.

Nekem a kutya túl nagy kötöttség lenne. Látom több szomszédnál, hogy nem foglalkoznak vele és a kutya nagyon szenved a társas kapcsolat hiányától.

A macskák sokkal öntörvényűbb állatok. Van amikor reggeltől estig csatangolnak valamerre. Más napokon meg szinte nem tudok dolgozni a kertben mert a lábam körül keringőznek, hogy simogassam őket.

2016. nov. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Én úgy gondolom, ezt neked kéne eldöntened.

De ha engem kérdezel, akkor én azt mondanám, hogy ezt nem lehet összehasonlítani. Egy kutya is és egy macska is különbözik. Mindkettőtől másféle "bánásmódot" kapsz.:)

A kutya mindig a te kedvedben szeretne járni. Ám egy macsek öntörvényű, csak akkor hallgat rád ha úgy tartja kedve.:D

2016. nov. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!