Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mely állatok között létezik...

Mely állatok között létezik homoszexualitás?

Figyelt kérdés
Én már olvastam pingvinekről és hattyúkról, meg talán a delfinekről. Van más állat is?

2016. nov. 15. 15:33
1 2
 1/11 anonim válasza:
VíziKuszkusz Vadorgiákat szokták rendezni!
2016. nov. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szinte mindegyiknél, nálunk az egyik kandúr akarta elkápni mátulról a másikat, de az nem hagyta. :-)
2016. nov. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Komoly válaszokat várok :).
2016. nov. 15. 15:56
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom #2-höz, szinte mindegyiknél,ugyanis nagyon sok állatnál (állatfajnál) megfigyelték, ezért lehetséges az általánosítás. Főemlősök között a bonobó majmoknál (törpecsimpánz) egészen általános, annyira, hogy a csoporton elüli agresszió levezetésének egyik eszközeként tekintik a zoológusok. Azonban a fogságban tartott, így alaposabban megfigyelt állatoknál gyakran előfordul.
2016. nov. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm.
2016. nov. 15. 15:57
 6/11 anonim ***** válasza:
31%
Az mi kutyánk az konkrétan biszex :D a múltkor mikor a szomszéd kutyája átszökött, akkor azt is meg akarta b*szni, de a szukák után is mindig megy, amikor tüzelnek :D :D
2016. nov. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nekem is volt ilyen biszex kutyám.
2016. nov. 16. 05:47
 8/11 bollocks ***** válasza:
0%
A kutyák hágó mozdulatának semmi köze nincs a szexualitáshoz, ha másik kant hág, az színtiszta dominancia. Veled szemben is pofátlanság, mert azt mutatja, hogy ő a góré akinek joga van másokat maga alá rendelni, és nem te.
2016. nov. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Aha. Pedig a másik kutyát szerettem jobban. És mégis ő volt a góré?
2016. nov. 16. 12:56
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Úgy általában, normális körülmények között nem létezik, amikor mégis megfigyelik, utólag kiderül, hogy volt valami zavaró körülmény. Vagy befolyásoló, ahogy tetszik.


Ezen kívül az ivarérettség elérése előtt is megfigyelhető, de nem utána.


És vannak célzatosan fizetett tanulmányok is.

2016. nov. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!