Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért fekszenek a kutyák,...

Miért fekszenek a kutyák, macskák mindig a hasamra vagy a melllasomra?

Figyelt kérdés
Van egy kissebb testű kutyánk aki kinti-benti meg van jelenleg egy macskánk, de mindkettő vagy a hasamra a gyomromra vagy a mellkasomra a szivem közelèbe fekszik. Sőt ezt nem csak a mi kutyánk ès macskánk csinálja, meg nem csak a mostaniak hanem a kutyánk kölykei is csinálták meg a korábbi macskáink, de ismerősök rokonok kutyái, macskái is. Pl egyik rokonunk nèmetjuhásza is, lefeküdtem kint náluk a nyáron ès egyszer csak azt vettem èszre hogy a nagy kutya fekszik rámfelè ès az is a felsőtestemre feküdt.

2016. nov. 20. 11:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Szeretik az ember (a gazdi) közelségét. Én is most alig bírok írni, mert az egyik sziszám a mellkasomon fekszik, a másik meg a hasamon. A kutyusom kint van tartva és nincs lehetősége rámfeküdni, de ha csak tudja, a combomon pihenteti a fejét.
2016. nov. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!