Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az nagyon gáz ha...

Szerintetek az nagyon gáz ha sosem sírok, még emberek halálán sem (családon belül sem), de ha meghal egy ismeretlen (pl) kutya vagy cica stb. megsíratom?

Figyelt kérdés
2016. dec. 3. 06:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Fura.
2016. dec. 3. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még nem halt meg olyan, aki igazán közel állt hozzád.
2016. dec. 3. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#1 és #2 szakadok :''D


Ez valószínűleg azért van,mert már tudod mi lesz,megszoktad,és tudod hogy csak megjátszák. Állatokról általában nem nézünk gyilkolás,és mindig arra emlékeztet hogy egy ember megöli - és itt fordul meg az ember ágyában minden - a SAJÁT állatkánkat,vagy épp azt ami a szívünkhöz nőtt. Az emberek halálánál nem forgatunk az agyunkban semmit,tudjuk hogy ezt az egész egy filmes trükk. Az állatoknál is tudjuk de itt mintha elfelejtenénk.


Szerintem nem gáz,hiszen az 8 éves gyerek is embereket "gyilkol" a CS:GO-ban,ő is hozzászokik. De szögezzük le, hogy ez egyáltalán nem ugyan olyan mint a valóságban gyilkolni. Én mondjuk nem sírok,de elszomorodom


Én úgy gondolom hogy a baj ott kezdődik hogy a saját szerettünket helyettesítjük a színész helyére. Nekem is sajnos több hozátartozóm ment el, az első hónapokban talán még normális hogy őt keresed a legtöbb dologban,de megkell tanulni ezt feldolgozni,az élet megy tovább.

2016. dec. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%

#3 én meg rajtad szakadok!


A kérdező nem egy filmről beszélt!

2016. dec. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja értem. A telefonom életre kelt és a családon belül sem részt filmben szóra írta át XD megérett a cserére XD akkor bocs 1,2 én hibáztam.


Igen,ez nagyon gáz

2016. dec. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!