Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szeretnék ingyenesen valami...

Szeretnék ingyenesen valami állatmenhelyen besegíteni. Hol lehet ilyet?

Figyelt kérdés
Bp-i 14 éves lány vagyok és szabadidőmben szívesen segítenék állatoknak. Nem tudom mennyire volnék alkalmas rá, de igazából azzal sem vagyok tisztában, hogy hol és hogyan lehet ilyet. Szóval jól jönne egy kis segítség. :)
2010. máj. 2. 23:00
1 2
 1/12 anonim válasza:

kinnt a 17-ben van a Noé állatmenhely, ott tudsz kutyát sétáltatni, meg segíteni a kajáltatásukban. Szerintem ne egyedül menj, úgy unalmas, hanem egy bnőddel, v esetleg barátoddal.

Azt most meg nem mondom neked h kell-e vmilyen papírt aláirgatni, de a nővérem is csinálta egy darabig, amjd hnap megkérdezem hogy ment :-)


15/F

2010. máj. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szüleid beleegyezése kell, és nyugodtan állíts be a hozzád legközelebbi állatmenhelyre, ha nem nézel ki brutál állatkínzónak, nem fognak elzavarni :)
2010. máj. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én szerintem a Noé-ban biztos van :)
2010. máj. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

A Noé sajnos kicsit messze van, mert én 12. ker.-ben lakom. Közelebbit tudtok mondani?

Amúgy köszi az eddigi válaszokat és azért utána nézek, hátha van valami egyszerű eljutási módszer oda. :)

2010. máj. 2. 23:20
 5/12 A kérdező kommentje:
Megnéztem a Noé honlapját, és azt írják, hogy 16 éven aluli csak szülői felügyelettel lehet önkéntes. :-/ A szüleim abba még belemennek, hogy ilyesmit csináljak, de idejük arra, hogy engem felügyeljenek, tuti nem volna. Szóval Noé kilőve. Más?
2010. máj. 2. 23:30
 6/12 anonim válasza:

Itt 15/F

A Noén kívül itt Bp-en csak az Illatos útit találtam, de azt olyan messziről került el, ahogy csak tudod!!

És egyébként ott is csak 16 felett tudsz segíteni, de én azt javaslom inkább utazz még egy fél órát a Noéba, de az Illatos utat kerüld!

2010. máj. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom,hogy nem mehetsz még akkor...elhiszem hogy szeretnél állatokkal foglalkozni,csak sajnos sok helyen +16 a korhatár!

Állatkertben is próbáld meg azért,hátha.

Én voltam,aki a Noé-t ajánlotta,bocsi,hogy nem néztem meg előtte hogy hány éves kortól lehet.

2010. máj. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

szia!

Az első alkalommal a szüleidnek is el kell majd kísérnie , de egyébként mehetsz segíteni!



Itt egy link ezen a közeledben fellelhető menhelyek telepek adatai szerepelnek. Van hozzájuk telefon, emailcím ott tudsz érdeklődni, hogy fogadnak e önkénteseket.(mert nem minden helyre lehet menni)


[link]

2010. máj. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket, körbe fogok majd nézni, azt az illatos útit meg messze elkerülöm akkor :) Hálás vagyok a segítségetekért!
2010. máj. 3. 18:06
 10/12 A kérdező kommentje:
Lemaradt még, hogy az állatkertnek is utána nézek, hátha. Köszi a tippeket!
2010. máj. 3. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!