Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Igazolt Diák közhasznú munka,...

Igazolt Diák közhasznú munka, állatokkal, Heves megyében hol lehetséges?

Figyelt kérdés

Gimnáziumba járok, és ugye az érettségihez kellene 50 óra közhasznú munka. Sokan szeretnek csalni vele, az órákat beíratják, aztán gyakorlatilag semmit sem csinálnak. Én szeretnék valami hasznosat csinálni. Eddig nem igazán tudtam, hogy mit, de most már van elképzelésem. Imádom az állatokat, az életem részei. Szeretett első kutyám sajnos a napokban sulyos betegség miatt elpusztult. A család nem szeretne másik kutyát jó ideig. Nekem pedig született egy elképzelésem: állatokkal szeretnék foglalkozni. Bár eddig is ezt szerettem volna, de most úgy érzem, a konkrét célommá vált. Kutyákkal és macskákkal van leginkább tapasztalatom. Leginkább egy kutyaiskolában segítenék be (ha ott lehet valami munkát ily módon), vagy menhelyen.

1. Könnyebben feldolgoznám kutyám elvesztését, ha más állatokkal foglalkozhatnék. 2. Újabb tapasztalatokat szereznék. 3. Hasznos munkával lenne meg az 50 órám. 4. Ezen felül azzal foglalkozhatnék, amit szeretek, nekem ez hobbi, ahhoz képest, hogy munkaszámba megy. 5. Falusi gyerek vagyok, ismerem az állattartással járó felelősségeket, nem vagyok finnyás.

Nem csak a kötelező közhasznú erejéig szeretném, de azért mégis meg kéne lenni annak is. Macskákkal is szívesen foglalkoznék.

Ezen leírás alapján tudnátok helyeket ajánlani? :)

15/l



2017. jan. 3. 00:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!