Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Legtöbb ember miért a kutyákat...

Legtöbb ember miért a kutyákat meg a lovakat szereti legjobban?

Figyelt kérdés
A kutyák büdösek, a lovak meg nagytestűek, veszélyesek és egyik állat sem fingik olyan hangosakat.

2017. jan. 15. 14:42
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

:D

Én pl cicás vagyok nagyon, ők a kedvenc állataim. Ha meglátok egyet az utcán mindig elkezdek neki beszélni " hogy jajj de cuki vagy, na mi az kis cukiság" stb *.*

Ebből is látszik hogy 5 cicánk van, egy kutyus pedig anya miatt :)

2017. jan. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
87%
Te milyen állatot szeretsz?
2017. jan. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
75%
Ennyi erovel egy kutya is lehet veszelyes mert pl megharaphat. Attol mert nagytestu miert ne lehetne szeretni?
2017. jan. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
77%

1# vagyok még mindig, a kutyákkal semleges vagyok, szóval, el vagyok az enyémmel is. Ha pl meglátok egy kutyát az utcán, látom hogy kóbor, a szivem megszakad érte, de pl egy cicáért is...:/


A lovakat sose szerettem én se...szerintem is nagyon büdösek, de persze valakinek ez nem probléma..:)

2017. jan. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
76%
Mert nem ismerik az állatokat 😞 Én pl egzotikus állatos vagyok 😉 És imádom a hobbim 😊
2017. jan. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
53%
mindenkinek meg van a maga ideálja :DD,én utálom a kutyákat,1 etlen 1 et szeretek az a komondor,nem szeretem a lovakat se,csak a hidegvérűt,azt is mert kell traktor helyett,én madaras vagyok,nekem azok tetszenek a legjobban,gyanítom azért szeretik a mai emberek ezeket mert nem találkoznak mással kiskorukban,nekem speciál az eső állatkám nem egy kiskutya volt hanem egy kosár kiskacsa,én ezért szerettem meg őket,a mai gyerekek meg rögtön kiskutyákat simogatnak,faluba/városba laknak,nem tudják szerintem 10 éves korukig hogy létezik más is ezeken kívül :),az én meglátásom szerint ez az oka,eltűntek a haszonállatok,némelyik teljesen ki is veszett,nem csodálom hogy mást nem szeretnek,de azt hogy a lányok miért lovaznak azt nem tudom,engem az se zavarnak de olyan bénák,tisztelet a kivételnek,ma nem értenek a lovakhoz,sajnos sok bolondság megjelenik a boltokban és a tudatlan lovas azt hiszi az azért van ott mert az fontos számára,és a lovardákban a még butább oktatók ezt megerősítik,így hát megy a zombi sorozatgyártás,nagyon sajnálom de nem lehet mit tenni
2017. jan. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
78%
Bár igaz, hogy egy-egy állatom.veszélyesebb fajta 😁
2017. jan. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
62%
egzotikusok közt nem csodálom :DDD
2017. jan. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Van egy kutyám, és lovagolok is. Elmesélem a tapasztalataimat. :)

A kutyusom Havannai pincs, direkt azért ilyen fajta, mivel nem hullajtja a szőrét, és szaga sincs, nem vált ki allergiás reakciót (ezt milyen szépen megfogalmaztam). Lehet, hogy van olyan kutya, amelyik büdös, de ezt remekül kompenzálja az, hogy mennyi szeretetet adnak, és a legjobb barátaid.

A lovak nagytestűek, igen, én ebben nem látom a problémát. Veszélyesek? Ha nincsenek megfelelően tartva, betanítva, akkor igen, tudnak azok lenni. De megjegyzem, hogy bármely más állat tud veszélyes lenni, nem csak a lovak.

Fingani még nem hallottam lovat, pedig 10 éve lovagolok. Vagy talán nem olyan hangos, mint említetted. :)

2017. jan. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
én kiskorom óta sok lovat láttam,sok helyen voltam,de a leg büdösebb mind küzöl a szaros disznó volt,a ló szagát kifejezetten szeretem,mondjuk én így nőttem fel,nem csodálom :DD,a ló amúgy nem is tudom szokott e büdös lenni,szerintem nem,én még nem tapasztaltam hasonlót,hogy veszélyes e?nem is kicsit,harap,rúg,megtapos és egyéb,de ezt csak a rosszúl tartottak,egy rendes ló még talán szeret is,nem hogy megrúgjon,elmondom nektek hogy mivel én madarakkal dolgozok ,hogy ezek sokkal veszélyesebbek,pl a gyöngytyúk,azt hiszi az ember hogy fél...,fenét,ha olyan a gyöngykakas,szép felszáll a fejedre és kimarja a szemed,én ezért mindig szemüveggel megyek be,egyszóval minden állat veszélyes a maga módján
2017. jan. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!