Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a deedee (ejtsd:di...

Szerintetek a deedee (ejtsd:didi) milyen név?

Figyelt kérdés

2017. jan. 24. 20:54
 1/10 anonim válasza:
Elég érdekes név. De attól is függ, hogy gyereknek vagy egy házikedvencnek kell. Egy magyar gyereknek nem hiszem, hogy nagyon előnyös név lenne, mivel nem magyar név+a kiejtése miatt gúnyolódhatnak vele "didi"...viszont egy háziállatnka, szerintem tök vicces és aranyos név :)
2017. jan. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én erről a didire (mell) asszociálok. És fekete pákó add ide a didit c. száma miatt a magyar emberek 80-90%-a is.
2017. jan. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Van egy ilyen barátnőm akit így hívnak

Sokan gúnyolták de őt nagyon nem érdekli

És csak ezt a nevet használja mert a 2. Neve klaudia amit utál szóval ezt használja.Csak kíváncsi vagyok az emberek véleményére.

2017. jan. 24. 21:11
 4/10 anonim ***** válasza:
A diát is utálja vagy csak a klaudiát? Vahy a klauhoz mit szólna?
2017. jan. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Én mindig Dexter nővérére gondolnék :D (Dexter laboratóriuma)
2017. jan. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

En a kutyamat becezem igy :D

Cassidy a neve es ebbol Didi.

2017. jan. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

egyik ismerősöm egy ilyen nevű kutyával agilityzett. a bemondó mindig viccelődött vele a versenyen :D

volt amikor az add ide a didit számot rakta be miközben futottak :D és mindig úgy konferálta be őket h most következik xy az ő didijével :D (külön szlusszpoén h a csajnak tényleg nagy melle volt)


én biztos h nem nevezném el így az állatomat, de persze, ha neked tetszik... :)

2017. jan. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Wow ennyi válaszból még senki nem írta le. :O a DeeDee angol nyelvterületeken a D betűvel kezdődő nevek univerzális becézője. Olyan, mintha magyarul kimondanál két D betűt; DéDé, de angolul ugye 'Dí', leírva DeeDee. Pl. Denise, Denis(férfi),Diane, Dolores, Delia... Ezeket mind becézik DeeDee-nek, persze Amerikában néha önmagában is adják, hisz ott [szinte] bármilyen nevet anyakönyveznek.
2017. jan. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Add ide a didit, a didit akarom!

Én a didit oda nem adom..."

2017. jan. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem eszembe jutott Dee D. Jackson angol énekesnő. (didi) Én is a 8. válaszolóval értek egyet, tehát lehet az bármi, csak d-vel kezdődjön.
2017. jan. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!