Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ti meg szoktátok ünnepelni a...

Ti meg szoktátok ünnepelni a háziállatotok szülinapját?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogyan?
2017. febr. 6. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Konkrétan ünnepelni nem,de észben tartjuk,boldog szülinapot kívánunk neki,és kap valamilyen új játékot is.

Pontos szülinapját menhelyi kutya lévén nem ismerjük,de az orvosi kis könyvében lévő dátumot tartjuk számon.

2017. febr. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14%
nem, mert nem is tartjuk észben.
2017. febr. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Igen, kap valami finomságot, meg gyertyát- nyilván úgy gyújtom meg, hogy ő ne érje el. Más extra nincs, mert többi napon is megkap mindent(törődés, foglalkozás, jó kaja stb ).
2017. febr. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Hasonlóan az első válaszolóhoz, veszünk neki egy újabb játékot, és ennyi.:)
2017. febr. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem ember, ezért eszembe sem jutna ilyen dőreség.
2017. febr. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22%
Nem, de én a sajátom se ünneplem.
2017. febr. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem tudom, mikor van neki. :D Mármint tudom, hogy valamikor áprilisban,de ennél többet nem. De néha meglepem ezzel-azzal, csak hogyha az nem ehető, akkor nem érdekli. Macskáról van szó, a macskamenta például teljesen hidegen hagyta, a macskajáték nem érdekli, a nyakba való cseppentőt meg utálja. Tudom, vehetnék neki valami luxus macskaeledelt, amit aztán félig megenne, a maradékot meg elvenné tőle a kutya, szóval nem.
2017. febr. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sajnos én egyikét sem tudom így nem :(

Patkányvarázsban nagyon sokan még kis tortát is csinálnak a pateknak (amit ő is megehet szóval nagyrészt gyümiből) szerintem tök aranyos.

2017. febr. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én kutya macska süni szülinapját is ünneplem :) nekem ők családtagok! Kapnak ilyenkor kis tortát, és rengeteg jutalomfalatot stb.
2017. febr. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!