Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mekkora lehet egy kék bálna...

Dhusko kérdése:

Mekkora lehet egy kék bálna segglyuka?!

Figyelt kérdés
Gondoltad volna?-n találkoztam, úgy kb. másfél évvel ezelőtt egy képpel, mi szerint: "Egy kék bálna szellentésének buborékjai akkorák, hogy beleférne egy ló." Ebből persze rögtön következtettem, osztottam-szoroztam, és hát felmerült bennem a fent említett kérdés... Választ azóta sem kaptam még rá, így gondoltam itt az ideje, hogy itt is szerencsét próbáljak. Előre is köszönöm az esetleges válaszokat! 😊 ( igen, én is tudom, hogy ez több mint furcsa, és azt hittem hasonló kérdések más fejében is felmerülnek de mostanra tudom, hogy nem... )

2017. febr. 6. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
és ez hogy jön a halakhoz ? :D
2017. febr. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
akár öklömnyi is lehet, a buborék nem attól függ, hogy mekkora a luka, hanem a gázmennyiségtől. hidd el, párom is tud akkorákat rottyantani, hogy beleférne egy ló XD
2017. febr. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
38%
Igen ezt én is lattam facebookon es en is elgondolkoztam rajta😂😂😂
2017. febr. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves első "válaszoló", nem értem, hogy jön ide ez a kérdés? 😃
2017. febr. 27. 10:23
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszokat, bár még mindig nem érzem magam előrébb... Pontos adatokra lenne szükségem 😔😃
2017. febr. 27. 10:24
 6/6 truman904 válasza:
szerintem belefér egy kkora fxsz mint te
2017. márc. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!