Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A mai nap elütöttem egy...

A mai nap elütöttem egy kutyát mi bajom lehet belőle?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy 40-50el mentem aztán mikor olyan részre értem ahol a házak elött nagy bokrok voltak amint odaértem kiugrott a bokorból egy kutya elém. Annyira hirtelen volt hogy fékeztem felrerántottam a kormányt de mire megálltam már átmentem a kutyán. Álltam az út közepén a kocsiban ülve kb 2-3 percig sehol senki a kutya az úton feküdt még mozgott de furán aztán tovább mentem. 200 méter után fordultam le ott állt vki nagyon nézett de ennyi. Mikor hazaértem akkor láttam hogy a lökhárítóm sérült betört a rácsos résznél. Az érdekelne hogy lehet e valami bajom ebből? Úgy tudom elvileg semmi mert megálltam arra köteles nem vagyok hogy a kutya gazdáját keressem mert lehet hogy csak kóborkutya volt oda senki nem jött. Én magam a kutyáktól félek szal oda menni nem mentem oda. Ez mind délelött történt.

2017. febr. 25. 20:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%

Remelem lesz bajod.

Miert nem vitted orvoshoz te fogyatekos?!

2017. febr. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
51%
Remélem megjegyezte az illető a rendszámod, és szól a kutya gazdájának!
2017. febr. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Donald J. Trump ***** válasza:
49%
Ilyenkor általában a hűtőt érdemes lecsekkolni, azon elképzelhetőek hajszálrepedések vagy kilazulhat a tömítés. A lökhárító szokott még néha elrepedni, ritkán futómű, ha nagy testű volt.
2017. febr. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
54%
Csak annyit kívánok. Éjjel álmodj párszor a kutyáról.
2017. febr. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
50%

Istenem szegèny .. Ès tènyleg ez a legnagyobb problèmád? Meg,hogy NEKED ne legyen bajod? Vègülis az a szerencsètlen jószág levan sz'rva persze.... Vagy ki tudja mi lehet vele. Ennyi gerinc sincs benned,hogy legalább utána ellásd?!

Pof'm leszakad tőled komolyan:')

*nagyonnagyállatbarát*

23/L

2017. febr. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
70%

Pedig érdemes lett volna visszamenni a jószághoz, hátha van biléta a nyakörvén a gazda adataival. Egyrészt felhívod, hogy a kutyája kiszaladt eléd és szervezhetne neki segítséget ha gondolja, másrészt a házbiztosításoknál megesik, hogy kiterjed az ilyen károkra.


#1: pontozz le, de én se raktam volna be egy idegen kutyát az autómba. Főleg nem egy sérült idegen kutyát, ami reagálhat akárhogy. Véletlenül megharap, kiderül hogy nincs gazdája vagy kóbor, aztán járhatok veszettség elleni oltásokért orvoshoz - meg még mit nem...

2017. febr. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
A negatív válaszolóknak üzenem hogy 1 kutya miatt voltam 1 hónapig korházban biciklizés közben nekemtámadt elestem eltört 2 bordám mert rosszul estem es még vagy 3 helyen meg is harapott majd elfertőződött... ezek után biztos hogy nem fogok a kutya után menni és körbeugrálni.
2017. febr. 25. 20:56
 8/19 anonim ***** válasza:
38%

Paraszt vagy. Állatkínzásó is. Remélem elkapnak téged és a szüleidet is mert nem bírták megtanítani hogy attól hogy ember vagy nem vagy különb. Sőt,a patkány mikor megnyom egy gombot amitől egy másik patkányt megcsap egy kicsi áram,abbahagyja.


Még egy patkánynak is több EQ-ja van mint neked.

2017. febr. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Donald J. Trump ***** válasza:
62%
A kérdező semmilyen kárt nem okozott - lakott területen belül nem lehet kutya póráz nélkül. Pont. Ez nem új törvény, vagy 10-20 éve így van már. Ennek okán egyébként minden felelősség az eb gazdáját terheli (miatta döglött meg a kutya) és az okozott kárt is ő lenne köteles megtéríteni, akármilyen nyomorultan is fetrengett a szétroncsolódott belű Buksi az aszfalton.
2017. febr. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem pont az a szerencsetlen elez halal kozott lebego kutya tamadt volna rad
2017. febr. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!