Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért van az sok embernél,...

Miért van az sok embernél, hogy aki szereti a kutyákat ki nem állhatja a macskákat, aki szereti a macskákat ki nem állhatja a kutyákat, miért nem lehet szeretni mind a kettőt?

Figyelt kérdés
Ezt sose tudtam megérteni, hogy aki szereti a kutyákat miért utálja a macskákat, mi utálni való van egy állatban? Hogy őszinte legyek engem nagyon felidegesítenek az ilyen emberek, és primitívnek tartom őket, tök általánosító gyűlöleteket hallok tőlük. Én mind a kutyákban mind a macskákban találok valami szeretni valót, mind a kettőt lehet szeretni.
2017. márc. 10. 16:46
1 2
 1/13 TR75 ***** válasza:
45%
Mert teljesen más a kutya és a macska viselkedése, és az emberek szeretnek fekete-fehérben látni mindent :S
2017. márc. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

én kutyás-macskás-hörcsögös-egere-csincsillás vagyok.


Szerintem lehetne jobb dolgod...

2017. márc. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Mindkettőt szeretem,szoktam is Velük

beszélgetni.Nekem kutyám van,egy

Border collie mindent ért amit mondok

én is sokszor amit ő érez, vagy elmond.A macskákkal is jó a viszonyom

2017. márc. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagy átlagban az intoleráns emberek nem szeretik a macskákat, ha ők kutyások ,és viszont. Mert nem képesek felfogni ,hogy az adott állat ,nem azért olyan amilyen mert szar szemét rosszindulatú dög,hanem mert olyan a természete és az ösztönkészlete. Pl a macska nem fog pitizni és főnöknek tekinteni ,csettintésre pattogni mert nem falkaállat,a kutya meg nehezen van nyugton nem lehet 4 fal közt tárolni állandóan,hangoskodik ,ugyanezért, mert az meg falkaállat.


Mindkettőnek megvan a maga helye és előnye,de olyan emberek akik pölö ölre mennek azért mert a másik más csapatnak drukkol vagy más kocsit szeret, az ilyenekkel nem lehet mit kezdeni mert csak a maguk igazát fújják.

2017. márc. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
85%
Engem sokan kettyósnak nèznek, èn minden állatot szeretek, mindegyikben látok valami csodásat. A legapróbb kártevő bogár is szèp tud lenni nagyítás mellett. Ugyanakkor èn azt vettem èszre a környèkünkön ès nèha itt gyk-n facen is hogy aki aztmondja hogy macskás annak semmi gondja a más fajokkal, ellenben a kutyások tűzzel-vassal irtanának mindent ami nem kutya.
2017. márc. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én mindkettőt szeretem és van is mindkettő.
2017. márc. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%

Gyerekkoromban ki nem állhattam a kutyákat. Meg a delfineket, a fagylaltot a piros színt, és kábé semmit, amit divat volt szeretni, és aminek a láttán egy oktávval csúszott följebb az emberek hangja, hogy visító gügyögésbe kezdjenek.


Aztán felnőttem, lehiggadtam, és már jól kijövök a kutyákkal, bírom őket is. A macskákkal együtt.


A magán példájából okulva talán nem ahhoz kell az intelligencia és érettség, hogy az ember mindent és mindenkit szeressen, hanem ahhoz, hogy ha valamit nem kedvel annyira, akkor udvariasan odébb húzódjon, és ne álljon neki másokat sértegetni és bunkózni. Meg kell érteni, hogy nem szabad más ember barátját bántani - és a bunkó beszólások is bántásnak számítanak.

2017. márc. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%

Apám ki nem állhatja a macskákat. Megkérdeztem tőle, azt mondta azért utálja őket, mert nem csicskái az embernek, mint a kutyák, kétszínűek és büdösek... Mit ne mondjak, apám egyik percben jópofizik, másik percben megver, mert mondtam valamit, ami nem tetszik neki. Nem is fürdik minden nap, dohányzik, ez keveredik az izzadtsággal, és ő a büdös, de tényleg.

Idióta szegény, utálom is őt kiskorom óta. :D


Én amúgy szeretem a kutyákat és a macskákat is. A kutyák mindig az ember társaságát keresik, figyelik minden mozdulatát, imádnivalóak, a macskák pedig nyugisak, bújósak, cukik és oldják a stresszt. :)

2017. márc. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Tök más állatfaj a kettő. Te ugyanúgy szereted a rántott húst mint a zölborsófőzeléket? Mindíg össze mossák őket.
2017. márc. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én mind a kettőt szeretem.
2017. márc. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!