Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szeretnék egy állatot ami 2...

Esztikemesztike kérdése:

Szeretnék egy állatot ami 2 mert kell neki társ na hogyan vehetnének rá a szüleimet hogy megkapjam?

Figyelt kérdés

Volt nyúlam gondozott az alábbiakat írták nekem

-van már három állatunk

-költözünk

-nincsrá pénzünk (pedig van de nem rám szánják)

-nincs rá időnk (napi 4-5 órát ülök a gép előt és semmit nem csinàlok

Kérlek mondjatok tippeket hogy tudjam azt elérni hogy kapjak egy tengeri malacot



2017. márc. 13. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
A leírás alapján neked plüssállat való...
2017. márc. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem a kérdést, de mindegy.

Ha van már 3 állatod, miért nem azokkal foglalkozol?

Ha azt mondják hogy nincs rá/nem szánnak rá pénzt, akkor sehogy nem fogod rávenni őket, az ő pénzük. Nekik kellene fizetni mindent etetéstől kezdve az állatorvosig, az pedig nem olcsó mulatság.

Majd ha külön költözöl, és lesz rá kereted tarthatsz olyan állatot amilyet akarsz.

2017. márc. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem neked egy ló lenne a megfelelő. Mármint hintaló.
2017. márc. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A kutyám öreg és rám se fütyül mert anyukámé

Megvan 2 cica ami az enyém de csak alszanak és ez nagyon zavar és a szüleim azt mondják nekem hogy nem lehet pedig az anyukámnak a galambtol kezdve a egérig minden állata volt és ez olyan nem jó érzés szeretnék nekik érvelni mert meghallgatják csak nem tudom mit mondjak ezért kérnék segitséget

2017. márc. 13. 19:46
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

Költözésnél én is azt mondanám hogy várj egy kicsit. A nyuszinak stresszes az új gazdihoz kerülés Pláne hogy a költözés rá dob egy lapáttal.


Szerintem próbáld a kutyust valamire nevelni vagy játsz vele. Nekem 1 macskám,1 kutyám és 4 egerem van. Legalább 3 éve nem unatkozom :"D.


Az egér sem olyan állat hogy napi szinten több órát igényel de 2 órát el lehet lenni Velük.


Szerintem inkább kezdj valamit sportolni. Nem tudom mit szeretsz de én thai boxolok + Naponta 4 km-t futok. Imádom.

17/L

2017. márc. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 2 normális válaszolónak
2017. márc. 14. 06:12
 7/9 anonim ***** válasza:
10%
Rosszul kezdtél hozzá. Mond ezt nekik: Anyu, apu, akartok havonta egy finom nyúlpaprikást? Mert én szeretnék új háziállatot.
2017. márc. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Szeretnék egy állatot ami 2"

Hátőőő.... vagy sziámi ikreket ajánlok vagy több személységgel rendelkezőt.

2017. márc. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ez jó :D
2017. márc. 15. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!