Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Nem tudok dönteni, szerintetek?

Nem tudok dönteni, szerintetek?

Figyelt kérdés
Új állat beszerzésén gondolkodom. De nem tudom mi lenne a legjobb. Most az axolotl és a rágcsálók között vacilálok. Eddig volt már macskám, nyulam, tengeri malacom, egerem (több fajta) hörcsögöm és halam. Mindent biztosítani tudnék viszont nem tudom melyik lenne számomra a legjobb...a macskákat nem kedvelem, volt egy kölyökmacskánk viszont sok gondot okozott így gyorsan túl adtunk rajta. A nyuszival szintúgy sok baj volt és nem is tudtam vele rendesen foglalkozni. Egyetlen a kutyám akivel jól elvagyunk, ő sem probléma mentes, de őt soha nem adnám el. Mos egy olyan állatot keresek akivel semennyit vagy viszonylag keveset kell foglalkozni. Írjatok rágcsálókat, hüllőket vagy vizi állatokat amik nem igényelnek 100x50cm alapterületnél többet. Nincsennek extra igényeik, nem betegesek mint a nyulak, és nincs velük sok gond. Esetleg hogy szerintetek mongol futóegér vagy axolotl lenne-e jobb? Kicsit kusza lett szerintem, remélem értitek. Köszi :)
2017. márc. 22. 23:00
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem tarts halat azzal tényleg csak annyit kell foglalkozni hogy eteted meg renbetartod az akváriumot.
2017. márc. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Miért egy rágcsálóval mit kell ennél többet foglalkozni? Max a patkányokkal kell rendesen foglalkozni de az egerek és hörik csak rendazeres tisztítást ls napi etetést meg némi simit igényelnek....semmivel sem több mint egy hal.
2017. márc. 23. 07:08
 13/25 A kérdező kommentje:
Kötözködés helyett mi lenne ha valami használhatót is írnátok?...
2017. márc. 23. 07:09
 14/25 anonim ***** válasza:
57%
De basszus, ha nincs rá időd és nyűg vele foglalkozni a minek???
2017. márc. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
89%
Ha szerinted a höri egyenlő a hallal foglalkozás terén, könyörgöm neked, ne tarts rágcsálót! Sőt, az eddigi soraidból kizárólag azt a következtetést vontam le, amit másoktól is olvashattál, akár hasznos, akár nem: plüsst!
2017. márc. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
23%
Utolsó ne nézd le a halakat, egyes halak sokkal bonyolúltabbak pl. az aranyhörcsögnél, de akár okosabbak is.
2017. márc. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
85%
Nem az agyi kapacitásukról volt szó, hanem a foglalkozásról. Biztos van akvárium, amivel marha sokat kell bíbelődni, soha nem is kell többet nekem az életben, de azért egy rágcsálót illik futtatni, szeretgetni stb., mi a francnak csak arra, hogy nézegesse az ember? Más igényeik vannak mint a halaknak, hüllőknek. Sajnálom, aki arra gerjed, hogy lakás vagy kerti dísz legyen egy emlős. Főképp az állatot sajnálom.
2017. márc. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Mert biztosan jobb neki ha állandóan nyúzva van mintha szép csendben leéldegéli azt a 2-3 évét egy jól berendezett terráriumban kevés foglalkozással főleg úgy hogy éjjeli állatok...ti betegek vagytok... kár volt ide feltenni ezt a kérdést, csak a kutyás vagy macskás témakörben lehet normális választ kapni.... mundjuk ezt már nem először tapasztalom.
2017. márc. 23. 09:28
 19/25 anonim ***** válasza:
69%
Gondolod, hogy a többség nincs a kutyás-macskásban is? De valóban sokan szívességet tennének, ha nem írnának ki kérdést. És sokan szívességet tennének, ha nem is válaszolnának.
2017. márc. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
80%
"Mindenki hülye, csak én vagyok helikopter!"
2017. márc. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!