Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hány % hogy kapjak egy tengeri...

Esztikemesztike kérdése:

Hány % hogy kapjak egy tengerimalacot?

Figyelt kérdés
A szüleim szerint is aranyosak van már 3 állatunk és már mondták hgy igen föltudsz nevelni de nem kapsz minding eltitkolják ha kapok valamit és Húsvétra kértem menyi az esély és rossz komenteket nem kérek köszönöm

2017. márc. 27. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Azt nem tudom, hogy mennyi az esélye, de kicsit utána kellene nézned a tengerimalac tartásnak. Egyet eleve nem szabad tartani, mert társas állatok, és meglepően nagy helyre van szükségük.
2017. márc. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%

Malacból kettő azonos nemű kell, azt ugye tudod? Egyedül tilos tartani.


50%, vagy igen, vagy nem.

2017. márc. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
18%-ra tippelem az esélyt.
2017. márc. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

Mondjuk én inkább beszélnék velük,hogy ha már vesznek,akkor ne titokban, hanem beszéljük meg, hadd legyek ott amikor kiválasztjuk a malacokat, hadd mondjam el milyen felszerelésre lesz szüksége stb.

Sajnos a szülők sokszor megveszik a kereskedésből az állatot meg a felszerelést a kereskedők tanácsai alapján.Aztán kapnak egy beteges állatot aki ráadásul kicsi helyen is lesz és nem megfelelő felszerelései lesznek.

Téged jobban érdekel a malac,olvass utána a tartásuknak és együtt vegyetek meg mindent.

Én pl csakis tenyésztőtől vennék.Minimum kettő állat kell, társas állatok.

Felszerelésnek is minél nagyobb ketrec, minél jobban berendezve.

A táplálás sem mindegy, sok múlik rajta,hogy helyesen eteted -e őket.

Szóval hajrá, olvass utána és beszélj velük.

Hidd el, te sem fogsz örülni, ha a titokban megvett kereskedéses malacodnak daganata meg egyéb betegségei lesznek és nem marad veled sokáig.

2017. márc. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
98%

Hm. Kaphatsz, vagy nem kaphatsz.

Kedvező esetek száma : 1

Összes eset száma : 2

1/2 = 0,5 = 50%

2017. márc. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
:D ez aranyos. 50%.
2017. márc. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat nem szeretnék más kérdés nyitni de, melyik a legjobb oldal ahol minden le van írva tengerimalacokról sok könyvet néztem a könytvtárban,kiolvastam és nagyon kevés infót irtak le ezért szeretnék még segitséget kérni :)
2017. márc. 28. 18:29
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]

illetve tenyésztők honlapján is sok infó van.bár ott láttam már téves dolgokat is, de általánossában azok is jók.

esetleg ha tudsz németül,akkor úgy is rákereshetsz, sok jó dolgot írnak.

2017. márc. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!