Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ha egy állattetem hullamerev,...

Ha egy állattetem hullamerev, akkor azt hullamerevnek, vagy tetemmerevnek hívjuk?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 14. 11:45
 1/5 Mittudomain válasza:

Ha nem vagy benne biztos és nem akarsz leégni mások előtt amikor ilyen helyzetbe kerülsz, akkor mondd azt egyszerűen hogy ott hever egy élettelen holttest.

Hullamerevségről már hallottam, de tetemmerevségről még nem. A hullamerevségre szavazok.

2017. ápr. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hullamerev
2017. ápr. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Miculi111 válasza:
Hullamerev!!!!!!!! :D
2017. ápr. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Fülöp Attila József válasza:
Nyugodtan mondd, amelyik először a nyelvedre ugrik. :) A tetemnek mindegy, a többiek megértik. Ha van irodalomtanár a közelben, ő úgyis kijavít (ami nagyon helyes :) ), te viszont mondd nyugodtan, hogy alkottál egy új, összetett szót. Minden jogod megvan hozzá, hisz az anyanyelved. :)
2017. ápr. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen állapotú dögöt már sehogyan sem hívjuk, inkább az orrunkat befogva, sietős léptekkel otthagyjuk. :-))
2017. ápr. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!