Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » 3 hetes kisnyulat leválaszthatom?

NorberT99 kérdése:

3 hetes kisnyulat leválaszthatom?

Figyelt kérdés
Ajándékba szeretnék adni egy kisnyulat husvétra egy ismerősőmnek,de csak 3 hetesek,esznek már de nem tudom jó ötlet-e most leválasztani vagy várja még egy hetet

2017. ápr. 14. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne válaszd le, ha nem az a célod, hogy elpusztuljanak.
2017. ápr. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem. Húsvétra adj csokinyulat.
2017. ápr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
úgy tudom hogy 6 hetes korig nem szabad elválasztani.
2017. ápr. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Húsvétra ne élő nyulat adj ajándékba. Habár én örülnék neki. A Sparban csak mellső combot lehet kapni.
2017. ápr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Meg ne próbáld leválasztani mert ezzel az egyenes halálos ítéletét írnád alá. Amúgy se jó dolog a nyulaknak a húsvét hát nem még egy ilyen picinek. Ennyi erővel elvennél egy szopós csecsemőt az anyjától és odaadnád valakinek csak úgy halálra ítélve ezzel? Naugye. Adj neki inkább pár csokinyulat meg csokitojást ahogy az előttem írók ajánlották és vidd el egy állatkertbe nyulat simogatni vagy akár jöjjenek el hozzátok és cirógassák(!) meg őket, de ne vigyék el.
2017. ápr. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

6 hetes kor elotti levalasztas eseten el fog pusztulni, mert meg szuksege van anyatejre. nem hiszem hogy a megajandekozott szemely megvenne a szukseges tapszert es taplalna a kisnyulat. azonkivul a 3 hetes nyuszi babusgatasa kb 3-4 nap utan elpusztitja a kis allatot.

en nyulakat tenyesztettem volt amikor 300 db allatom volt, hidd el nem beszelek butasagot. hagyd a mamanal a kisnyuszit.

2017. ápr. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!