Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állat ad ki fulldákolás...

Milyen állat ad ki fulldákoláshoz hasonló hangot?

Figyelt kérdés
Én madárra gondolok,mert olyan volt mintha a tetőröl hallanám.És inkább az esti órákban hallottam.Nem biztos,hogy a fulldákolás a legmegfelelöbb hasonlat a hangjára,de ahoz hasonlított illetve hörrögésre.

#állat #hang #éjszaka #madár #fulldákolás #hörrögés
2017. ápr. 16. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Már bocs de te hülye vagy :D

Nincsenek olyan szavak, hogy "fulldákolás" meg "hörrögés"


Szóval ez alapján tudnék mondani úgy 100 madarat...

kezdetnek itt van a karvaly:

https://www.youtube.com/watch?v=Oo4SPJV6E1w


ennél mélyebb vagy magasabb hang?

illetve hosszabb vagy rövidebb ideig "fulldákol"? :D:D

2017. ápr. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mittudomain válasza:
40%

Ami a tetőre kerülhet azok a következők lehetnek:

Macska

Ritka esetben kutya

Madár

Részeg tetőfedő, vagy ács

Ereszt takarító ezermester

Antenna vagy villanyszerelő

UFO

Ejtőernyős

Egér vagy egyéb rágcsáló

Drón

Kéményseprő

Szomszéd walkman-je amire fuldokló hangok vannak felvéve és lejátszásra van állítva

Viziló (halucinogén anyag szükséges)

Mikulás (szezonális)

Rénszarvasok (szezonális)

Labda

Éretlen alma

Léghajó

Töpörödött törp ördögök

Tetőcserép

Letört faág

Sok falevél


Én egy madárra szavazok, ami fuldoklik a kéményseprő által okozott koromtól, mert a Mikulás nem végzett rendes munkát mert megijedt egy egértől amit egy macska kergetett amit meg egy kutya, a kéményseprő közben megtalálta a walkman-t,és a részeg tetőfedőt miközben egy ejtőernyős szállt le.

2017. ápr. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

1-es!

Én is hallottam már ezeket a szavakat! Arra nem gondolsz, hogy az ország egyes területein másképp mondanak szavakat az emberek?


Somogyi vagyok és ezeket hallottam már. Na és te a gánicát? kikéretőzni? stokeráj? stb...

2017. ápr. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
gánica, kikéretőzni, stokeráj ezek létező szavak de olyan, hogy fulldákol nem létezett sosem
2017. ápr. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Amire te gondolsz az galamb lesz. Nálunk is szoktak jönni az erkélyre párzani és akkor ilyen hülye fuldokláshoz hasonló hangot adnak ki :D A macska is csinál ilyet, bár az engem inkább gyerek hisztire emlékeztet, baromi idegesítő. Amúgy szeretem az állatokat és a macskákat, de amikor ezt csinálják undorodom tőlük egyszerűen, annyira visszataszító :D
2017. máj. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!