Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyik a legkeményebb állat?...

Melyik a legkeményebb állat? Azért nem a legerősebbet kérdezem mert sokan írnák a cserebogarat, bolhát ezeket. De nem ezérdekel

Figyelt kérdés

Az érdekelne ha egymással szembeállítanánk őket mejik ölné meg bármelyiket.Magyarul nem is fizikailag legerősebb hanem mondjuk a "legkeményebb".Szerintem a jeges medve bármi ellen mehetne vagy 1 tigris.DE HALLOTAM TÖBBSZÖR IS HOGY 1 STRUCC ELLEN SEMMIRE NEM LENNE KÉPES AKÁR 1 TIGRIS VAGY 1 MEDVE MERT OLYAN KARMAI VANNAK ÉS OLYAN ERŐVEL BÍR RUGNI HOGY BÁRMINEK RÖGTÖN K.O. EZEN KÍVÜL MÉG MAGAS IS "SZÁLKÁS" ÉS NEM LEHET A KÖZELÉBE JUTNI MERT HOSSZÚ LÁBAIVAL AZONNAL ARRÉB RUG.

na szerintetek?

és télleg nem kell a poén ismerem mindet csigástól kedze hangyásig...


2010. máj. 13. 22:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
a vizilóra sokan mondják, h nagyon "kemény"
2010. máj. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az ebola vírus.
2010. máj. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Jó de szerintem még sincs medvék kategóriájába azért 1 medve ellen szerintem tehetelen lenne

a struccosrol is írjatok véleményt

meg egyébként az oroszlánok félnek strucctol nem merik megközelíteni az már 10 méteren belül egyből lerugja a fejét bárminek aami közel megy hozzzá vagy tojásokhoz.

2010. máj. 13. 22:49
 4/12 anonim ***** válasza:

A csótány elég kemény, az túlél mindent.

Ha levágod a fejét akkor is csak azért döglik meg,

mert éhen hal, amúgy simán élne tovább :)

2010. máj. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

húúúú pár napja láttam egy videót, barna medvével verekedett össze valami kisebb, amerikában őshonos állat. nah nagyon brutális volt, ahogy nekiment a megvének! én rá szavazok.

de az is lehet, hogy egy krokodil a legkeményebb állat. franc tudja

2010. máj. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
am ebben a strucc témában lehet vmi :)
2010. máj. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

kazuár!

eszméletlen nagy erős és agresszív dögök. Nagyon védik a területüket és bárminek nekimennek.

[link]

2010. máj. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Láttunk sisakos kazuárt az állatkertben, nem tűnt valami veszélyesnek. Mondjuk nem mertük bedugni az ujjunkat a ketrecébe :D
2010. máj. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
a strucc meg a kazuár tényleg eléggé erősek, de a legkeményebb a komodói varánusz lenne. hogy miért? az lehet hogy van nála nagyobb de a harapása miatt könnyen legyengül az áldozat mivel a nyálában sok a baci és emiatt elfertőződik a seb. aztán vérmérgezés és végül halál... vagy la már állni sem bír a komodói megöli.
2010. máj. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De hiába van ezeknek bármien harapásuk sturcc közelébe semmit nem tud menni több méterről lerug bármit agresszív és mindennek nekimegy!Meg legerősebb rugóerje van 3 medve nembír akkorát tépni mint 1 strucc rugni.Meg kisseb felületen nagyobb a nyomás és struccnak nagyon éles karmai vannak.1 rugás és halál bármire!Meg nagyon magas nagy testü láttam már és 1 medve nem érne fel addig nemhogy ez a kakas vagy csirke vagy mit linkelt itt valaki xD
2010. máj. 14. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!