Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mennyire van "igény" az...

Mennyire van "igény" az állatorvosi asszisztensekre?

Figyelt kérdés
Eléggé megtetszett a szakma és már elég kicsi korom óta foglalkoztatnak az állatok de nem tudom mennyire alkalmazzák, mennyire van szükség az állatorvosi asszisztensekre.
2017. ápr. 19. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Több városi állatorvosi rendelőben jártam, asszisztens nem volt egyikben sem, legfeljebb állatkórházban alkalmaznak férfi erőművészeket kifejezetten fizikai célra.
2017. ápr. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Bp-n több kerületben is jártam már állatorvosnál, sehol nem volt asszisztens, a doki egyedül volt.
2017. ápr. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ennek akartam tanulni, de több állatorvos is lebeszélt, amikor segítséget kértem tőlük ez ügyben. A képzés drága, a fizetés kevés, igény pedig alig van rá. Nem éri meg. :/
2017. ápr. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát azért köszönöm a válazokat! 😔😔
2017. ápr. 20. 21:36
 5/5 A kérdező kommentje:
*válaszokat
2017. ápr. 20. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!