Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Patkány a házba! Mit tegyek?

Valéria Éder kérdése:

Patkány a házba! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem rég vettünk egy házat,és észre vettük hogy át van furva a fürdőszoba egyik sarka , pincéből jönnek fel. Egyre durvább kb 30 db pici nagy patkány mindent megmásznak, pici a kis gyerekem és van 2 kis yorkink is. Nem mertünk mérget tenni ne hogy a patkány elhordja olyan helyre ahol felvennék. Élve fogot nem lehet seholsem kapni a környékeny.. be betonozta a párom, ujra és ujra jönnek...félek hogy a szobába is be jön... van egy méreg láttam a boltba kék zacskoba valami folyadék azt nem ennék fel a kutyák? ha meg találnák? hatásos??? segítsetek tanácsbaaa mert már költözni akarok !!!!
2017. ápr. 22. 22:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Házilag nagyon nehezen fog menni az irtás. A patkány nagyon gyanakvó állat, ha mérgen gondolkozol csak lassan ható jöhet szóba, mivel ha elpusztul egy a többi már nem fog enni a méregből. Vannak hasonló csapdák, mint az egérfogó csak nagyobb, én azzal kísérleteznék. A helyzetet még a beköltözés előtt meg kellene oldani, a patkány elég veszélyes állat. Még kimondottan rágcsáló irtó cégektől próbálj meg árajánlatot kérni, leölik és a tetemet is összeszedik.
2017. ápr. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Kártevő irtással foglalkozó szakember felkeresése nem opció?
2017. ápr. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
sajnos már itt lakunk..és innen menekülnék..hol tudok olyat találni? aludni is félek ! Ma fürdéskor a lábam közt ugrott el...
2017. ápr. 22. 22:26
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Javaslom kezdj el a google-ben keresgélni a lakóhelyedhez közel eső kártevőirtókat. Deee valószínű, hogy fogsz találni olyat is, akik országosan vállalják. Biztos nem lesz túl olcsó, de azért egy patkányokkal fertőzött ház nem játék. Pláne, hogy ott a kicsi gyerek. Én be sem költöztem volna így.
2017. ápr. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%

Csak a méreg segít,lassú hatású szépen elhordják, eszik belőle az egész patkányfamilia és rá 4-5 napra megdöglenek. Nekünk is volt patkány borzasztó pusztítást okoztak ,és a rugós csapdákat röhögve kikerülték ,kitanulták. Élve fogó csapda neten rendelhető,de akkor is el kell pusztítani valahogy őket ha abba belemennek.


A kutyákat el kell zárni pl gondosan kizárni a fürdőből őket,ahová a mérget helyezed.Pincébe meg nem beengedni őket és oda is méreg. Mondjuk a yorki elviekben patkányt is tud fogni de ezek a maiak már nem alkalmasak rá.

2017. ápr. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez vált be nálunk ették mint a cukrot aztán felfordultak. [link]
2017. ápr. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
igen ilyen pépet láttam a közeli boltba, de a kutya ezt nem eszi fel?
2017. ápr. 22. 23:00
 9/13 anonim válasza:
100%
Azt javaslom, hogy addig kérjetek meg egy jó barátod vagy családtagot, hogy ott aludhassatok, mert patkányok vannak. Szakembert mindenképp keressétek fel.
2017. ápr. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
az a baj hogy nagyon messze vannak a rokonok és itt van csak munkánk :S
2017. ápr. 22. 23:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!