Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogy keltsem életre az éticsigát?

Hogy keltsem életre az éticsigát?

Figyelt kérdés

Találtam egy csigát él persze, de nem akar megmozdulni vagy bármit csinálni pedig uborkát is raktam alá! Csak ül a fenekén. Mivel élínkíthetném fel?

Gondolom a lámpafény fölötte nem jó, mert a csiga nem hüllő és a nyirkosat szereti....


2010. máj. 14. 16:14
 1/7 A kérdező kommentje:
Spricceljek rá egy kis vizet?
2010. máj. 14. 16:16
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne piszkáld és akkor talán megmozdul...,inkább ha van lehetőség tedd a fűre...,most úgyis vizes,azt szeretik!
2010. máj. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért zaklatod szegényt? Nem be van húzódva a házába? Majd tudja ő mikor akar enni és főleg,hogy mit!!!
2010. máj. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ha bebújt a házába, úgy tudod kicsalogatni, ha a "légző nyílásába" dugsz egy fűszálat...(legalábbis én így szoktam :D) persze éppen hogy csak bedugod, és nem hagyod bent sokáig mert nem akarod hogy megfulladjon...

kajának meg próbáld a salátalevelet, azt imádják...nyáron ha van cseresznye, ha annak a levét az ujjadra nyomogatod, és rárakod a csigát, akkor lenyalja :D komolyan érzed hogy eszi le az ujjadról a cseresznyelét :D

2010. máj. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ez a hülye kérdések napja. mi a francért szekálod? jó hogy nem viszed be egy menhelyre.

Igen, dugdoshatsz gazokat a légzőnyílásába, az jó kis kínzás neki és kínjába kijön. Ha ettől boldog vagy...

2010. máj. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Képzeld el, hogy jön egy óriás és kiváncsi rád. Te félelmedben bemenekülsz a házadba. Ő pedig mindent elkövet, hogy téged onnan kipiszkáljon.Ebből a nézőpontból mit szeretnél?Hogy folytassa, vagy hagyjon végre békén és tegyen le, hogy nyugodtan élhess tovább?
2010. jún. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez az utolsó aranyos szemléltető példa volt:))
2010. jún. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!