Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az állatok menstruálnak?

Az állatok menstruálnak?

Figyelt kérdés
Tudom nagyon hülye kérdés. És azt gondolom, hogy a tojással szaporodók tuti nem de pl. a macskák vagy más emlősök igen?
2017. ápr. 25. 16:07
 1/10 anonim válasza:
Igen. Amúgy tüzelnek azt szokták erre mondani.
2017. ápr. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen. Úgy hívják,hogy tüzelnek, és nem menstruálnak..
2017. ápr. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És amikor az állatok tüzelnek akkor véreznek is vagy csak azt jelenti hogy akkor lehetnek termékenyek?
2017. ápr. 25. 16:12
 4/10 anonim ***** válasza:
26%
Igen szoktak az állatok. Én már láttam kutyát tüzelni, de a volt hittan tanárnőmnek is megjött egyszer órán.
2017. ápr. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A kutyám vérzett is.
2017. ápr. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az én kutyám is festette a padlót. Kérdező, azért nem vehetted még észre, mert nem olyan szembetűnő, és folyamatosan nyalogatják le a vért.
2017. ápr. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Gyerekek, ne hülyéskedjetek, a menstruáció és a tüzelés pont két ellentétes dolog! :D


A menstruáció akkor történik meg, ha a petesejt terméketlen marad, ezért a szervezet megszabadul a felesleges "cucctól" (ami a babához kellett volna)


A tüzelés pedig az az időszak, amikor az állat termékeny.


Magyarul nem, nem menstruálnak az állatok.

2017. ápr. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amikor az állatok "menstruálnak", akkor nem véreznek. És amikor véreznek, akkor nem menstruálnak, hanem akkor termékenyek, és akkor keresik a hímeket. Tehát pont fordítva van, mint az embereknél. Legalábbis kutyáknál így van. Tehát pontosan, a nőstény kutyák akkor akarnak szexelni, amikor véreznek. Ez az embereknél pont fordítva szokott lenni. Az állatok már csak ilyenek.
2017. ápr. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsó :D


1. Nem csak a kutyáknál van így, hanem nagyon kevés kivétellel az összes emlősnél

2. A csajok naaagyon "kanosak" tudnak lenni menstruáció alatt (csaj vagyok, sajnos tudom...)

2017. ápr. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én ismerőseim közül mindegyiknek napokig görcsöl a hasa, és sírhatnékuk van. Te úgy látszik másmilyen vagy, mint a körülöttem lévő emberek. Legalábbis ebből a szempontból. Amúgy meg "kanos" vagy? Egy lány/nő szerintem nem lehet "kanos", bár igaz, erre más szó nincs, tehát elfogadom a "kanos" szót is. :)
2017. ápr. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!