Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Tudtok griff fajtákat?

Tudtok griff fajtákat?

Figyelt kérdés
Hallottam már a szimpla griffről a phelddagrifről és a hippogriffről; van még más fajta griff is?
2017. ápr. 26. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel egy kitalált lényről beszélünk, annyi féle fajtát találsz ki neki, ahányat akarsz :D
2017. ápr. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sas és oroszlán helyett más fajok. (például hattyú-tigris)
2017. ápr. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én ojan lényekre gondolok ami köz ismertebb és elfogadott
2017. máj. 1. 16:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Kár, pedig már le is rajzoltam a hattyú-tigris griffet :D


Közismertből csak a szimpla meg a hippogriff van (phelddagriffről például még nem is hallottam, most néztem utána) esetleg mitológiai könyvekben, régi bestiáriumokban, "varázslós könyvekben" (gyerekkoromban sárkánymániás voltam, pár könyvemben szó esik más legendás lényekről) és esetleg tudom ajánlani a Legendás állatok és megfigyelésük c. könyvet (neeem, nem a film, eredetileg ez a könyv csak felsorol egy csomó olyan lényt a Harry Potter világából, amik még a könyvsorozatban sem szerepelnek)


Az "elfogadott" egy kicsit érdekes szó :) Nyilván arra gondoltál hogy egy kicsit mélyebbre nyúlik vissza a története, de mindegyik csak kitaláció.

Ha szeretsz rajzolni/írni, simán tudsz akár te is kreálni és elfogadottá tenni új griffajokat :)

2017. máj. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!