Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Holnap lesz egy hete, hogy...

Holnap lesz egy hete, hogy beoltattam a nyuszimat a két halálos betegsége ellen. Ennyi idő után is ad már védelmet ha esetleg megcsípné egy szúnyog? Természetesen próbálom tőle távol tartani, de sosem lehet tudni.

Figyelt kérdés
Rhd2 ellen is szeretném beoltatni, de úgy tudom, hogy nem lehet egyből oltatni. Körülbelül mennyi időnek kell eltelnie hogy megkaphassa a harmadik oltását is?

#nyúl #törpenyúl #nyúlbetegség #nyulak oltása #törpenyulak oltása
2017. ápr. 28. 11:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Még nincs szúnyog, ne aggódj emiatt. Meg ha van szúnyogháló az ablakon, az még jobb.

2 hétnek kell eltelnie minimum, mielőtt megkapja az RHD2-t

2017. ápr. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Van az ablakunkon szúnyogháló, de ettől függetlenül az ajtónyitogatás miatt be szokott tévedni egy-két szúnyog nyáron. Szerencsére még tényleg nincs szúnyoginvázió. Én is úgy gondoltam hogy megvárom a két hetet a következő oltással.
2017. ápr. 28. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!