Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Valaki tud ajánlani jó ágyi...

Valaki tud ajánlani jó ágyi poloska irtó céget Budapesten?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már lassan 2!! éve küzdünk ágyi poloskákkal a lakásunkban. Az Abatox Kft. már 3 alkalommal járt nálunk és egyátalán nem vagyok velük megelégedve!! Fél munkát végeznek a szoba felét le se kezelik a többit már inkább meg sem említem... Esetleg nem tudtok ajánlani valami megbízhatóbb céget? Vagy bármi ötletet meghallgatok, hogy hogy tudnék megszabadulni ezektől a dögöktől mert már tényleg elegem van:(

2017. máj. 12. 01:35
 1/2 anonim válasza:

Szia mi is nagyon sokáig szenvedtünk miattuk, már ott tartottam hogy undorodom mindentől, alig ettem.

iszonyat sok szenvedés volt.

volt saját írtás, céges, folyamatos fertőtlenítés, rengeteg irtószert vettem, por,csapda,spré stb....

iszonyat sok mindent kipróbáltam, sorolhatnám napokig de nem irom le mert nem ez a kérdés, úgy viselkedtem mint egy elmebeteg, teljesen fanatikusan a megszállottja lettem, az őrület határán voltam.

irtócég nem biztos hogy hibás lehet valamelyik szomszédtól újra fertőzött leszel.

na szóval a legjobb megoldás, szerintem, fémkeretes ágyat venni, azt eleve utálják ezek a dögök hideg nekik, meg nem tudnak bele vacakolni, úgy berakni a szobába hogy véletlenül se érjen a falhoz, és két oldalú ragasztó csíkkal a lábait áttekerni hogy este ha menne falatozni testedből akkor már ott beleragad és nem jut el hozzád. Ezen kívül esetleg időközönként gőzgéppel a matrac részen átmenni.

ha nem megoldható amit leirtam, nekem a következő lépésem az lett volna hogy veszek olyan állatot ami a természetes ellensége ezeknek. Gondoltam ilyenekre, gyík, hangyász, valami vérmacska ami mindenre ugrik ami mozog, vagy sas esetleg sólyom, denevér, stb...

rovarokat nem ajánlok nehogy az legyen, poloska nincs, de most tele lettünk csótányokkal.

kérlek jelezd ha megoldottad főleg milyen módszert találtál.

És ne feledd a poloska nem alszik, mindig figyel este mikor alszól. Ő lát téged ott van de te is tudod érzed a jelenlétét.

2017. máj. 12. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2017. máj. 14. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!