Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hol tudnék tovább tanulni...

Hol tudnék tovább tanulni kutyakozmetikusnak vagy állatgondozónak?

Figyelt kérdés
2017. máj. 24. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Àllatgondozó: alapokat egy mezőgazdasàgi iskolában elsajátìthatod mint mezőgazdasàgi technikus.
2017. máj. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Kutyakozmetikus meg OKJ képzésen megy. De megélni nemigen fogsz belőle.
2017. máj. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én kutyakozmetikus vagyok 17 éve. Ez volt az egyik legjobb döntés életemben. Sosem bántam meg. Nagyon jól lehet vele keresni!

Több mint 10 évig Magyarországon csináltam, és még ott is megéri! Ha jól csináld, nem lesz gond a megélhetéssel! A legnagyobb gond lesz találni egy jó oktatót. Ha az megvan akkor mindent bele! Engem mindenki le akart beszélni arról hogy kutyakozmetikus legyek beleértve a családtagjaimat is. Nem hallgattam rájuk csak mentem azt ahová a szívem húzott és csináltam azt ami az álmom volt.

18 évvel ezelőtt egy kis városban ez nem volt népszerű, sőt nem is volt ott kutyakozmetikus de én kitartottam.

Saját üzletem lett Magyarországon, évekig oktattam a kutyakozmetikát ott.Később külföldön is belevágtam és pár év alatt Manager lettem egy kutya wellness-ben.

( Dog SPA)

Ne hagyd, hogy bárki le beszéljen az álamaidról. Bármit el tudsz érni amit csak akarsz! Egyedül rajtad áll.

2017. máj. 31. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!