Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Éreztétek már úgy, hogy jobb...

Éreztétek már úgy, hogy jobb lett volna állatnak születni?

Figyelt kérdés
Én már viszonylag sokszor, és ahogy idősödöm egyre gyakrabban... Olyan jó a macskáknak egy jó gazdánál például, azt csinálnak, annyit lustálkodnak, amennyit akarnak, adnak nekik enni,pedig nem tesznek semmit érte, oda mennek ahova akarnak, nem kell széttanulniuk a fejüket, hogy aztán legyen egy még így sem feltétlenül jó munkahelyük, nem kell vizsgák és munka miatt idegeskedniük, nem megy rá az egészségük egy munkára, hogy aztán a nem létező nyugdíjuk felét gyógyszerekre költsék, stb.

2017. máj. 27. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezzel az érzéssel, nem vagy egyedül!
2017. máj. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen, de az attól függ, milyen állat.

Nyilván vágóhídi marha nem lennék, de pl. komodói sárkánygyíknak, nílusi krokodilnak lenni nem lenne rossz. :D

2017. máj. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Az ember is állat. Ez a kérdés amúgy azt feltételezi, hogy a háziállatok megközelítőleg ugyanolyan értelmi színvonalon vannak, mint az ember, pedig nyilvánvalóan nem igaz. Jelenleg egyetlen (más) állattal se vagyunk összehasonlíthatatlanok; ők maradtak primitív génmegőrző túlélőgépek, mi viszont ötleteink és technikáink révén uralkodunk a Földön.
2017. máj. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Most is állat vagy! (ha inkább gombának vagy esetleg növénynek érzed magad, sürgősen menj vele orvoshoz)

2. Sokkal több macska köt ki az utcán, mint szerető gazdiknál. Hidd el, visszasírnád még az emberi életet, amikor rájönnél, hogy hacsak nem egy mázlista házikedvenc vagy, az egész életedet a túlélésnek kéne alárendelned. Ha ragadozó lennél, egy rosszul sikerült ugráson múlhatna hogy lesz-e vacsorád, vagy akár több napig éhezhetnél. És ha egyszer lesérülsz, vagy megbetegszel, annak szinte garantáltan éhhalál a vége.

Zsákmányállatként állandó stresszben élnéd az életed, hiszen elég lehet ha egy pillanatra nem figyelsz oda, és máris más gyomrában végzed. És egyszer húzod meg a bokád például, estére tuti te leszel valakinek a fő fogás.

2017. máj. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
64%
a fajdalom az elet termeszetes velejaroja amit az allatok is ereznek! de nem ereznek szerelmet nem tudjak milyen az igazan jo szex hiszen naluk a fo cel a fajfenntartas..nem erzelembol hanem osztonbol cselekszenek. nem tudnak beszelni enekelni irni olvasni zenelni es uj dolgokat teremteni. es meg sorolhatnam... szoval nem, nem szeretnek allat lenni es minden vele jaro szenvedes ellenere halat adok azert hogy embernek szulettem!
2017. máj. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát én max a saját állatom lennék szívesen, vagy hozzám hasonló (gondolkodású és "cselekvésű") ember állata.

Növényevőnek lenni szívás, mert mindig félsz, hogy megesznek. Ha ragadozó vagy, naponta kell öldösnöd, ami szerintem megint csak nem jó. Ha dögevő vagy, az csak szimplán undi. Ha viszont háziállat vagy, akkor ez nem probléma, de pl nem szívesen lennék a szomszéd kutyája helyében.

Én szeretem az emberi életemet, még ha néha túl sok is a feladat, de ilyenkor mindig rájövök, hogy különben csak unatkoznék :)

2017. máj. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Galamb lennék van az életemben olyan ember akit simán letojnám röptében. XD:)
2017. máj. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Köpőlégy lennék.XD:), egy pár embert lefárasztanák mire lecsap ,mert gyorsan repülök és kitérnek a légycsapó elől, a légyirtót simán kiröhögöm. Egy nap alatt kb ötven lakást és egyebeket látogattnák meg. Hahaha....
2017. máj. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!