Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hol lehet kapni vadászgörényt?

Hol lehet kapni vadászgörényt?

Figyelt kérdés
Elsősorban kicsik érdekelnek és lehetőleg nem horror áron. Vagy ha van valakinek ingyen elvihető az is erdekel.

2017. máj. 28. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Tenyésztőktől. Ingyen nem ad senki se, még a mentősöknél is fizetni kell érte az orvosi költségeit. Szaporítótól meg nem érdemes venni.

De ha már így kezded hogy ingyen kell akkor nem ajánlom a görényt neked, mert költséges a tartása.

2017. máj. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Vadászboltban
2017. máj. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én már láttam egyszerű kisállatkereskedésben is. De elvileg rendelésre lehet kérni az ilyen boltokban.
2017. máj. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kereskedésekbe szaporítóktól szerzik a görényeket, akik szocializálatlanok, harapnak és nem szobatiszták. Nem ajánlom, hogy kezdő tartó onnan vegyen görényt.
2017. máj. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a kis aranyost egy állatkereskedésbe vettem, oltási könyvvel kaptam meg az eladótól. De a legcélszerűbb tenyésztőktől beszerezni, mert azok biztos nem vernek át
2018. márc. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!