Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi lehetett ez?

Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
Szóval több éve láttam egyszer otthon valami furcsa tojás szerű dolgot a fűben, de ilyen nyálkás volt a külseje, szürke színű, és ökölnyi nagyságú, és mint egy golf labda olyan kis mélyedések voltak benne. Azóta elköltöztünk, és itt is láttam olyat, de másnapra mindkét alkalommal eltűnt.

#tojás #furcsa #szürke tojás
2017. jún. 19. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:

vagy gomba, vagy csoda, de nemigen van mérgező, edd meg és mondd mennyire menő, ha tényleg zsír megvesszük egy ezresért.


fotót azért posztolhatsz !

2017. jún. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hát ez érdekes , volt lába is ? Legközelebb videózd le vagy fotózd le !!
2017. jún. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Lába nem volt, nem hiszem, hogy állat lett volna.

Eddig azt hittem valamilyen tojás, de most, hogy írta az első a gombát, meglehet, hogy az volt, bár nem volt szára.

2017. jún. 19. 23:23
 4/5 anonim ***** válasza:

írd be a google-ba, hogy golf ball mushroom

és képek

van egy-két érdekes

2017. jún. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem golf ball, ilyen takonyszerű zöld nagyjából akkora mint egy gyűszű. nálunk is csak úgyy egyszer megjelent, aztán el is tűnt, mint az ufók.
2017. jún. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!