Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is baj van annak...

Szerintetek is baj van annak az embernek a fejével, aki az állatait élőállattal eteti?

Figyelt kérdés
Egy videó kaptam meg ezt a véleményt, miszerint aki képes élőállattal etetni, az pszichopata. De aki olyan állatot tart, ami csak azt eszi meg? Félreértés ne essék, nem az én videóm volt, csak kommenteltem, és megbotránkoztam ezen a szélsőséges véleményen. Hüllőket tartok.

2017. jún. 20. 16:30
 1/6 anonim válasza:
28%
Kell hozzá egy beállítottság az tény. Nekem ismerősöm kígyókat tartott, és mosolyogva adta oda a mozgó egeret a kis kedvencének. Én meg csak néztem :D
2017. jún. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pszichopata. Én csak zöldséggel és szójával etetem a kígyóim, néha kapnak rántott húst meg gyrost.
2017. jún. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azután, hogy vannak, akik a macskájukat VEGÁN étrenden tartják... Persze tudom, hogy te poénból írtad, csak amilyen szinten hülyülnek el az emberek, tisztában vagyok vele, hogy sokan tőlünk is elvárnák ugyanígy ugyanezt.
2017. jún. 20. 18:21
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Meglátod majd a sok béna állatvédő ki fogja harcolni hogy majd az állatok vegák legyenek stb....ezektől minden kitelik.
2017. jún. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Vadászó állatnak kifejezetten ártalmas nem adni élő állatot, kigyo, varanusz stb. A döglött egeret is melegitve eszi, kihűlt nullára kb rá se megy. Élő állattal etetni megvan az az előnye hogy nem lustul el az étkező állat, karbantartás fizikailag és szellemileg is.


Én kifejezetten tenyésztem erre a célra az egeret.


Persze van hullo PL. Az agama, ez fiatalon főleg húst eszik később atszokik főleg novenyevesre, idősebb korában sokszor előfordul hogy már csak növényt eszik, ez a vegaknak, veganoknak biztosan elnyerte tetszését példaértékű mivolta miatt :)

2017. jún. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

asszem beszélnem kell a macskáimmal, hogy mostantól humánusan bánjanak az egerekkel és inkább a szőlőszemeket pofozgassa


a kertben lévő keresztespókok hálóját is majd fasírt darabokkal kell feltöltenem, nehogy élő legyet fogjanak.

2017. jún. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!