Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Nyest az autón. Van valakinek...

Nyest az autón. Van valakinek valami ötlete ellene? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szóval az utcánkban van nyest. Nem egyszer láttam már az autó tetején hajnalban. Félig meddig éjszakai műszakban dolgozom állandóan... tehát hajnal 3 körül érek haza, motortér meleg azt mondják ezt szereti a nyest. Úgy kezdődött hogy mikor meglett az autó arra lettem figyelmes hogy minden reggel tele van nyomokkal az autó. Utána már láttam a kis k*csögöt tehát biztos hogy nyest! Szereztem élve fogó csapdát... De azt a kocsihoz nem tudom kirakni mert az utcán van... Felállítottam az udvaron... nem érdekelte, csak sün ment bele. Már minden szagos cuccal is próbálkoztam semmi nem segített, rádiót nem kapcsolhatok estére mellé mert a szomszéd megbolondulna, kutyaszőr nem jó.. megszokja, ultrahangos riasztóra mindenki azt mondja hogy hülyeség tehát az is kilőve. Meg szeretném előzni azt hogy a motortérben elkezdjen rombolni! Van valakinek valami ötlete ellene ??

2017. jún. 21. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,legalábbis itt a városban azt látom,hogy átlátszó 2literes flakonokba vizet töltenek,azt rakják a kocsi köré,mert állítólag ha meglátja magát,megijed :) Pont az éjjel én is találkoztam vele,erre is sok van,megeszegeti a virágaim szirmait a kis dög :) De még azt is megcsinálhatod,hogy egy nehezebb fóliát,vagy valamit ráterítesz a kocsira,téglát vagy nehéz követ rá,hogy ne tudjon bebújni.
2017. jún. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A nyestek ellen vannak bevált praktikák. Az egyik az, ha nejlonharisnyába emberi hajat teszel, és azt teszed a motortérbe. A másik, ha kifeszített drótfonatot teszel a földre a motortér alá.
2017. jún. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szegény sündisznó :'(
2017. jún. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Biztonságos helyre került a süni. És míg ketrecben volt jól is lakott!! Valaki nyest ellen ötlet?
2017. jún. 29. 01:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is hajat használok. Nekem bevált.
2017. jún. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Emberi haj helyett kutyaszőr?
2017. jún. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az is jó, ha egy maréknyit össze tudsz szedni.
2017. júl. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igazából eltűnt a nyest... Már legalább 2 hete nem járja az autót, pedig semmit nem tettem ellene. Lehet megunta, de örülök :) Köszike a válaszokat!
2017. júl. 27. 15:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Nehogy visszatérjen :D
2017. júl. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!