Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Van egy 4 éves tengerimalacom...

Van egy 4 éves tengerimalacom aki fiú sajnos most pusztult el a társa és hogy érdemes lenne társat venni mellé?

Figyelt kérdés
2017. jún. 26. 19:58
 1/6 anonim válasza:
100%
Kéne szerintem, a tengerimalac társaslény. Depressziós lesz egyedül.
2017. jún. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán nem olyan egyértelmű kérdés, pont 1-2 napja volt itt olyan bejegyzés, hogy a régi malac bántja az újat, nem férnek meg egymás mellett. Ez komoly probléma, se a fiú, se a lány nem jó. Ivartalanítani meg ki fog egy tengerimalacot, aki bele is halhat az altatásba.
2017. jún. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! 😊

Szerintem jó lenne neki egy társ hiszen eddig is volt neki meg a tengerimalacok társas lények, viszont várj vele 1-2 hetet. Gondolom azonos neműt szeretnél, egy pár hetes fiúcskával könnyen össze lehetne szoktatni.

2017. jún. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Szerintem malactol függ. Nekem amikor egyedül maradt az akkor szintén 4 éves malacom fel sem merült komolyan (persze amikor haza értünk a kis társa nélkül az orvostól egész délután olyan szomorú volt, egyszerűen látszott rajta, hogy meg ha nem is volt ott tudta h mi történt) , hogy lesz újra társa mivel egyszerűen olyan volt a személyisége, hogy nem igényelt (sőt nem is kifejezetten kedvelt) más jószágokat.

A másik malac halála után meg majdnem 3 évet élt egyedül, sokat foglalkoztunk vele és nyitva volt a ketrec, ha akart maszkalt kedvére de nem hiszem hogy jót tett volna neki egy új társ. Ráadásul ha belegondolsz, hacsak nem találsz egy idősebb állatot akivel ki is jönne (!!!), egy végtelen malac körforgás lenne

2017. jún. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
51%
Nem kötelező. Az enyém lassan 2 éve egyedül van, és hogy őszinte legyek, szerinte vidámabb lett azóta.
2017. jún. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerettek egymast szerintem ez egy tarsasleny
2017. jún. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!