Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi boríthatta fel a tányért? OMG!

Mi boríthatta fel a tányért? OMG!

Figyelt kérdés

Mind a kettő macskám bent volt a szobában, és mégis kint az egyiköjük porcelán lapos tányérja összetőrt, de nagyon...

Igazából már fordúlt elő ilyen, de akkor Ők borították fel, de most mint írtam mindkettő cica bent volt velem egy másik szobában.

Még egérre vagy patkányra tudnék gondolni, de mivel panelban, a negyedik emeleten lakok így ezt sem tartom valószínüleg, bár már napközben is hallottam furcsa kopogást...

Nem tudom panelba mennyire telepűlhetnek patkányok vagy egerek. Főleg, hogy két macskát is tartok és azt gondolom éreznék az ilyen állatok és kerűlnék.

És igazából más jelét nem is észleltem ilyesminek, de más magyarázatot ne tudok kitalálni.

Még mi lehetett? Vagy mi mástól borúlhatott fel? Az ablak sem volt nyítva és a szél azért különben sem lett volna képes erre.



2017. júl. 3. 23:14
 1/6 anonim válasza:
Szellemek márpedig lèteznek...
2017. júl. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszek ilyesmibe, bár ezek alapján tényleg nehéz mást kitalálni.
2017. júl. 3. 23:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Hol volt a tányér? Konyhában vagy erkélyen?
2017. júl. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Konyhában és nem volt ott semmi olyan tárgy amire esetleg előtte a macskák feltolhatták volna, meg nem is eshetett rá semmi. Csak simán a lapos csempén egy lapos tányér. És a cserepek is úgy helyezkedtek el mintha valami oldalról neki futott volna, mert vagy fél méterrel alrebb voltak.
2017. júl. 3. 23:22
 5/6 A kérdező kommentje:
Még béka is eszembe jutott, azok élnek a közelbe, de elég lehetetlennek tűnik, hogy idáig felkerüljön...
2017. júl. 3. 23:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy patkány volt. Valamelyik szomszédod is tarthatott hobbiból patkányt, aztán egyszer elszabadult, átrágta a falat, azóta pedig rendszeresen vendégeskedik nálad. :D
2018. jan. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!