Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért ajánlott tejet az...

Miért ajánlott tejet az állatorvos, amikor már eléggé "köztudott" hogy nem tesz jót?

Figyelt kérdés

A kutyák találtak egy sünit a kertben, kicsit meg is tépték. Elvittük a dokihoz, aki fertőtlenítette a sebeit, azt mondta több dolgunk nincs vele, figyeljük pár napig mielőtt visszaengednénk, és adjunk neki tejet.


Tudom hogy nem jó nekik a tej, de akkor (hülye én) úgy döntöttem hogy bízok az orvos - a szakember - javaslatában.

Szegény süni már nem érte meg a visszaeresztést.


2017. júl. 10. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Mert hülye. Én ezek után nem bíznám rá a kutyámat se. Meg kellene mondani neki, hogy ez a tanács a süni halálához vezetett.
2017. júl. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden állatorvos jó állatorvos, úgyhogy nem árt, ha az ember képben van a dolgokkal.

Hallottam olyan állatorvost is, aki azt hirdette, hogy kutyának, macskának legalább egy almot szülnie kell életében, addig nem is ivartalanít...

2017. júl. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
0%
Ha kölyök süni volt akkor végképp nem szabad neki tejet adni,mert gelesztás lessz és meghal ennyi...
2017. júl. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mert dili doki
2017. júl. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!