Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Nektek nem furcsa az, amikor...

Nektek nem furcsa az, amikor egy állatnak ember neve van?

Figyelt kérdés
Vagy bizonyos, ritkábban állatnak adott neve? Olvasom ott-ott... pl. Berci cica/kutya. De pl. Zoli a cica? Vagy Gyöngyi a yorkie? Ti hogy vagytok ezzel?
2017. júl. 17. 00:17
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nem furcsa...
2017. júl. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Dzseri ***** válasza:
83%
Nálunk a macska családtag, Nincs ember neve, de ha lenne se zavarna.
2017. júl. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem furcsa. Az egyik régi macskámat Bélának hívták.
2017. júl. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Vannak helyzetek, amikor furcsa (pl ha az állatot ugyanúgy hívják, mint a gazdáját), de nem mindig. Gyerekkoromban a kutyánkat Jankának hívták és volt egy Berci nevű kaméleonom is.
2017. júl. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem furcsa. Két macskánknak növény neve van. Pitypang és Karalábé. Anyósomnak virágneve van: Rózsa. A kutyánkat úgy hívták, hogy Kutya. Ezek után nekem már nem furcsa az ember nevű állat.
2017. júl. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

Nekem nem furcsa. Sokszor embernevet adok a macskáknak, egyszer pedig még a szomszéd macskáját is elneveztem, mivel annyira Jankának nézett ki valamiért.

A jelenlegi macska Caroline.

Anyámnak is sok macskája volt az évek folyamán, neki sem voltak gátlásai, néha történelmi személyiségekről nevezte el a macskákat, ha megunta a tipikusabb macskaneveket :)

2017. júl. 17. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%

Nem.

Nekem a macskáim mindig ember nevet kaptak: Merci,Flóra, Bella, Lara, Maja, Brendon

Volt két kutyám: Borisz, Philip(tk-ban, Fici/Fickóra jobban hallgatott)

A jelenlegi kutyusom Lucy(Lüszi)

2017. júl. 17. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2017. júl. 17. 07:51
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld kéz részeimről^^
2017. júl. 17. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!