Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Labdát akarok venni a kutyának?

Labdát akarok venni a kutyának?

Figyelt kérdés

Labdát akarok venni a kutyának, ami remélhetőleg nem durran ki hamar, de sokat se akarok költeni rá.

Milyen labdát érdemes venni nagytestű kutyának?

Láttam egy olyat, amire azt írják, hogy erőseb kopásálló és beton terepre ajánlott. Nem értek hozzá, de szerintem ez tartósnak hangzik. Az anyaga valami kogelán.


2017. júl. 17. 19:57
 1/3 A kérdező kommentje:
Vagy inkább "normál" műbőr focilabda?
2017. júl. 17. 19:59
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nagy testű a kutya akkor ajánlom a tömör labdákat persze a nagyobb méretet, le ne nyelje. A rágásállók is jók ha vigyázz rájuk. Foci labda is kitart egy darabig bár az enyémnek kézilabdaja volt 3 hétig, 4. hétre egy 2cmes darabot találtam a labdából.
2017. júl. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocsi az nem írtam nekünk trixie (remélem jól írtam a márkát) tömör labdánk van és egy éve nyúza semmi baja.
2017. júl. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!