Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Eb bejelentése?

Eb bejelentése?

Figyelt kérdés
Meg tudná valaki mondani, hogy a kutyát elég a neten bejelenteni, vagy csak az önkormányzatnál jó? Hallottam, hogy valaki, csak a neten jelentette be és az nem volt elég, az első adandó alkalommal megbüntették 30.000 Ft-ra. Én is ott jelentettem be a kutyusaimat, jött egy válasz e-mail, amiben kérték, nézzem át, nincs e valami rossz helyen. Ez elég így vagy tényleg menjek az Önkormányzathoz?
2017. aug. 4. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

" jött egy válasz e-mail, amiben kérték, nézzem át, nincs e valami rossz helyen " << ez mit jelentsen? Nem lehet, hogy éppen azért fogadták értetlenül az infót, mert nekik akkor még ismeretlen adat volt, hogy nálad kutyus van?


Ha az önkormányzat honlapját megnyitod, vagy konkrétan rákérdezel guglinál, hogy -mittudomén - Vác-ebtartás feltételei...- akkor nem kapsz vmi használható infót?

Jómagam pesti vagyok : állatorvosnál" rögtön, az első alkalommal bekerült a rendszerbe", onnantól a hatósági állatorvosig mindenkinek rálátása van arra, hogy adott dátumtól adott címen lakik egy kutya. Szerintem irány az állatorvos!

Infóhoz meg elég megcsörgetned őt, ha nehezen mozogsz, vagy rosszul bírjátok ezt a meleget. Annyit egy telefon mindenesetre megér, hogy ne legyen felesleges 30ezres kiadásod.

2017. aug. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A kutyák chippesek, ivartalanítottak, az állatorvosunknál szerepelnek, jól ismeri őket, neten minden kutyának külön kitöltöttem az adatlapot. Én azt hittem ez így rendben van, de most hallottam, hogy nem elég. Ezért kérdeztem rá itt, ki mit tapasztalt vagy hallott, de ezek szerint jobb ha külön bemegyek az önkormányzathoz és rákérdezek. Csak akkor nem tudom minek a netes regisztrálás.
2017. aug. 5. 10:13
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint annyira, hogy tényleg bemenj hozzájuk és megkérdezd, hogy most akkor mire való a netes megoldás! Ha nem ér meg neked 30ezret a történet, illetve úgy gondolod, hogy másképp is el tudod költeni azt a bizonyos összeget a kutyára, akkor ne várd meg, míg úgy jársz, mint az ismerősöd!

Nem tudom, miféle településen, városrészben, kerületben, bolygón laksz, de szóvá tehetnéd az "illetékeseknek" hogy egyértelműsíthetnék, mire is találták ki azt a neten is letudható verziót! Vicc, hogy amikor számítógépvezérelt lassan a WC-lehúzás is, épp egy ilyen "kötelezettség" elvégzéséhez nem talál valóban működőképes megoldást a városod! Menj be, előzd meg a büntit, de jómagam - minimum - megérdeklődném azt is, hogy mi a francnak van életképes lehetőségként feltüntetve a netes megoldás, ha szrt sem ér. Írtam: nálunk már az állatorvostól kezdődően működik minden, ilyen szívatás nélkül is.

Így jártál: ez van.

2017. aug. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyet értek és köszi a választ! Ezt fogom tenni.
2017. aug. 5. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!