Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen háziállatot javasoltok...

Milyen háziállatot javasoltok egy friss nyugdíjasnak?

Figyelt kérdés

2017. aug. 7. 17:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Kertes házba? Kutya és macska.
2017. aug. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
papagáj
2017. aug. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Mit takar a friss nyugdíjas?

Fáradt vagy, nincs kedved annyit mozogni, futni?


Akkor egy menhelyi idősebb kutyát 8-9 év fölött, de ott ebben segítenek.


Csak egy kis szőrgombócot otthonra? Akit nem kell hajnali 5kor télvíz és nyáron 50 fokban hőségriadóban sétáltatni?

Akkor macska


Ha nem bírod a macsekokat, de jól jönne egy társállat, akkor egy kézhez szoktatott papagáj, amely nagyobb eséllyel tanítható be beszélgetésre :)

2017. aug. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%
Hát a ferfi akkor kutya de ha nem akar azt akkor macska vagy aranyhal, ha nő akkor macska vagy kutya vagy papagáj
2017. aug. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 tomika36 válasza:
77%
Unokát!
2017. aug. 8. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Édesanyám most ment nyugdíjba és rosszul viseli, hogy megszűnt a nyüzsgés. Második emeleti lakásban lakik, ezt korábban elfelejtettem írni. Köszi a tippeket. Az unokáson jót nevettem. Talán a cica lesz a befutó, mert aggódnék ha hajnalban az utcán kéne mászkáljon a kutyus miatt. Bár a végső döntés az Övé lesz.
2017. aug. 8. 08:34
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom kik pontoztak és miért lefelé. Én mindenkinek zöld kezet adtam. Nekem minden válasz hasznos volt és köszönöm, hogy időt szántatok rám.
2017. aug. 8. 08:36
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
A cica nagyon jó, ha az alomtakarítást bírja, és alapból szereti is a cicákat!De egy cica a nyüzsgést nem pótolja, a cica sokat alszik, heverészik, lustálkodik.Viszont ha van mellette még egy cica, no akkor már feldobja az embert, mert együtt sokat bírkoznak, futkároznak,mosdatják egymást, stb öröm őket nézni, mit csinálnak együtt!
2017. aug. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha ízlésébe belefér, nyúl vagy tengerimalac is kézhez szoktatható. Előnye, hogy kisebb helyen elfér, és könnyebb másra bízni, ha elutazna.
2017. aug. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
90%

Nincs általános jó válasz, van aki a cicákat van aki a kutyákat szereti, ez személyiség kérdése.

Többeket ismerek, akik pont azért kezdtek idősen kutyát tartani, hogy a napi minimális sétához legyen motiváció.

Kölyök kutyussal eleinte kicsit több gond van, de jobban alakíthatók.

Sokat számít, hogy időnként kell-e utaznia és akkor hogyan tudja megoldani a gondozását.

2017. aug. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!